Kariņš paziņo pavisam nepatīkamu vēsti, kas notiks ar tiem cilvēkiem, kuri Latvijā atsakās vakcinēties - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš paziņo pavisam nepatīkamu vēsti, kas notiks ar tiem cilvēkiem, kuri Latvijā atsakās vakcinēties

0 comments

Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos iedzīvotājus, kuri tomēr ir nolēmuši nevakcinēties. Noslēdzoties Ministru kabineta pārejas periodam jau no 1. augusta ir stājušās spēkā konkrētas izmaiņas pieaugušo koviida laboratoriskajā testēšanās. Līdz ar to, tas paredz, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai, kā arī dažādus pakalpojumu saņemšanai varēs veikt, nu jau tikai par makstu, tā informēja Nacionālā Veselības Dienesa NVD pārstāve – Evija Štālberga.

Jāsaka gan, ka konkrētā samaksa par laborotirisko testu būs jāmaksā atbilstoši laboratorijas cenrādim, tā norādījusi Štālberga, līdz ar to atsevišķās vietās cena var mainīties. Tomēr tiem, kuri vēl nezina, tad šāds tests aptuveni maksā 40 līdz 50 eiro, kas tik tiešām ir ļoti daudz un ne visiem cilvēkiem ir tāda nauda, lai varētu taisīt testus, kad tas būs nepieciešams.

Tāpat svarīgi piebilst, ka nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par to, ka būs arī noteikti gadījumi, kuros testi aizvien būs bez maksas. Tas būs tikai tādos gadījumos, ja simptomi būs līdzīgi vīrusam, tad epidemioloģiskā laboratorijas testēšanas būs bez maksas un tiks apmaksāta no valsts budžeta līdzekļiem.

Tomēr šī brīža situācija sāk norādīt uz to, ka nepotētajiem ļoti stipri jau tiek ierobežotas dažādas lietas un jāņem vērā, ka testēšanas summa ir augsta, bet arī turpmāk viss var mainīties pavisam savādāk, nemaz nerunājot par to, ka Kariņš jau izteicies, ka konkrētās nozarēs pavisam noteikti vajadzēs potēties, jo savādāk vienkārši nevarēs un tas tik tiešām apstiprina to, ka nepotētie aizvien vairāk sāks palikt novārtē.

Lielākoties tiem, kuri nepotēsies par savu naudu būs jātaisa ne tikai testi, bet arī krietni ierobežotas citas lietas, kuri viņi jau nevar darīt, tikai tādēļ, ka viņiem nav sertifikāts un ņemot vērā, ka ir rudens un viss atkal paliek sliktāk, tad nevakcinēties uz savas ādas krietni stiprāk sāks izjust spiedienu uz sevi, jo acīmredzami redzēs, kas viņiem būs aizliegts, ja nebūs setifikāts vai uztaisīts tests par paša naudu.

 • Kariņš nāk

  0 2097

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5854

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2958

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV