Kariņš nāk klajā ar paziņojumu un atklāj kuras ģimenes saņems 500 Eiro vienreizēju pabalstu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš nāk klajā ar paziņojumu un atklāj kuras ģimenes saņems 500 Eiro vienreizēju pabalstu

0 comments

Saskaņā ar premjerministra ziņojumu Sociālajā vietnē “Twitter” šodien premjerministrs Krišjānis Karišs saviem partneriem sniegs vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā ģimenēm ar bērniem. “Krīzes laikā ir ļoti svarīgi nodrošināt cilvēkiem ātru un ērtu atbalstu. Šodien mūsu partneriem sniegšu vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā ģimenei ar bērniem. Es aicinu katru ģimenē audzināto bērnu: saņemt pabalstu. “

Kariņš arī paziņoja, ka, lai uzlabotu lēmumu pieņemšanas pārredzamību un palielinātu sabiedrības informētību par lēmumu pieņemšanas procesu, nākamajās valdības sanāksmēs notiks ierobežojumu, kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju, atbalsta pasākumu un vakcinācijas jautājumu risināšana.

Kā ziņots, koalīcija vēl nav sasniegusi nacionālās koalīcijas pirmdien, 8. februārī, ierosināto kopīgo nostāju, proti, katram bērnam nodrošināt vienreizēju ģimenes pabalstu 500 eiro apmērā, lai atvieglotu Covid-19 noteiktos ierobežojumus.

NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars sacīja: “Mēs uzskatām, ka ir pareizi sniegt šo atbalstu sociālā taisnīguma labad.” Politiķis, kurš ir arī skolotājs, sacīja: “Tā ir cena, jo vairāk bērni, jo lielāka  summma, jo vecākiem arī lielāka slodze . “

Viņš arī uzsvēra, ka šāda veida atbalsts nodrošinās ekonomikas atveseļošanos – ģimenes ar bērniem tērē vairāk, tāpēc, ieguldot tajos, visticamāk, tiks atdoti līdzekļi ekonomikai un sakarst. Sanāksmē politiķi vienojās, ka Ekonomikas ministrija un Labklājības ministrija smagi strādās, lai tuvāko divu nedēļu laikā precizētu priekšlikumu un ierobežojumus, ņemot vērā sociālo ietekmi.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1629

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24745

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2056

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3863

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7790

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV