Kariņš nāk klajā ar pavisam neprātīgu paziņojumu : "Turpmāk no mājas varētu iziet tikai vienreiz dienā!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš nāk klajā ar pavisam neprātīgu paziņojumu : “Turpmāk no mājas varētu iziet tikai vienreiz dienā!”

0 comments

Grūti pat noticēt, ka esam nonākuši tik tālu, ka Ministru prezidents iedomājies apsvērt pavisam savādākas lietas. Viņs raidījumā “900 sekundes” izteicies, ka salimstības rādītāju pasliktināšanās rezultātā varētu tik tiešām apsvērt ieviest pavisam līdzīgus ierobežojumus, kā tas ir Austrijā. Premjers uzsvēra, ka valdību veido vēlēti politiķi, kas ir sabiedrības atspulgs. Viņš uzsvēra, ka sabiedrībā nav skaidra viedokļa par šo krīzi: pastāv nemitīgi epidēmijas noliegumi vai pārliecība, ka ierobežojumi nav vajadzīgi. Tāpēc valdībai vienmēr ir jāatrod labākais risinājums starp abām galējībām, ņemot vērā visu pušu intereses.

“Tas ir šausmīgs izaicinājums. Ja mēs teiktu, ka mūsu darbs ir nevainojams, es melotu, taču varu teikt, ka mēs pieņēmām labākos iespējamos lēmumus un toreiz uzskatījām par labāko,” sacīja valdības vadītājs. Kariņš atkārtoti uzsvēra, ka vakcinācija ir galvenais veids, kā cīnīties ar pandēmiju. “Ir divi veidi, kā cīnīties ar vīrusu. Viens ir, un tagad šķiet, ka praktizē tikai Ķīna — kad tas notiek, visa sabiedrība tiek  slēgta. Pārējā pasaule atzīst, ka pastāv noteikta slimības pakāpe, taču cenšas iziet vakcināciju, valkājot maskas, ievērojot distanci un ierobežojot pulcēšanos,” sacīja premjers, piebilstot, ka valdība pieturēsies pie šādas stratēģijas.

Premjers norādīja, ka cilvēki tiek vakcinēti tikai tad, kad vakcināciju uzliek par pienākumu.”Piemēram, Dānijā cilvēki brīvprātīgi vakcinējas, neuzdodot nekādus jautājumus. Tur sabiedrība ir ļoti aizsargāta. Latvijā to ir izdarījusi aptuveni puse iedzīvotāju, bet otra puse to dara tikai tad, kad tas ir obligāti, kas tas tādā  veidā tika noteikts.” Premjers arī norādīja, ka ir iespējams apsvērt iespēju pieņemt līdzīgus ierobežojumus kā Austrijā, kur cilvēki, kuri nav vakcinēti, var atstāt savas mājas tikai reizi dienā. Viņš gan norādīja, ka pagaidām neviens eksperts ieteikumus nav izteicis.

Kariņš piekrīt, ka ierobežojumu un drošības pasākumu ievērošana nekur nav veiksmīgi kontrolēta. Viņaprāt, īpaši tas attiecas uz sabiedriskajā transportā, kur ne visi pareizi lieto maskas. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka iespaids par kopējo situāciju nereti rodas no atsevišķiem ierakstiem sociālajās platformās. “Jāatceras, ka ne visas politikas var balstīties tikai uz sociālajiem tīkliem. Ja es redzu kādu notikumu un pierakstu, šķiet, ka tas ir pilnīgi visur. Es pamanīju, ka situācija nav līdzsvarota,” sacīja politiķis. Maskas nēsāšana ir nevis likuma ievērošana, bet gan sevis un citu aizsardzība.

Uz jautājumu, vai Latvijā ir iespējams uzsākt bērnu vakcināciju, Kariņš norādīja, ka Latvijas ārstniecības iestādes šajā sakarā ievēro Eiropas Zāļu aģentūras ieteikumus. Viņš arī uzsvēra, ka gadījumā, ja lēmums būs apstiprinošs, Latvijā būs pietiekams skaits vakcīnu.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4361

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2302

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV