Kariņš nāk klajā ar nepatīkamu informāciju un ar savu sakāmo satricina visu Latviju - "Būs Slikti..." - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš nāk klajā ar nepatīkamu informāciju un ar savu sakāmo satricina visu Latviju – “Būs Slikti…”

0 comments

Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai apgrūtinātu Ministru kabineta noteikumu pieņemšanu par pienākumu vakcinēties pret koviiida noteiktām profesijām.

Intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta panorāma” viņš atzina, ka valdība būtībā cer ieviest likumprojektam ļoti līdzīgas prasības atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem, un zirgu skriešanās sacīkstēm tā gaita ir apturēta. Tiks apsriestas tikai detaļas. Premjers sola : “Pašlaik vēl notiek diskusijas, tieši kuras tās profesijas un kādas tās situācijas būs, bet ir skaidrs, ka caur Ministru kabineta noteikumimem mēs to noteiksim. Kā mēs gribējām jūlijā, tā mēs to tagad arī noteiksim.”

Uz jautājumu, vai daži koalīcijas partneri, piemēram, Nacionālās apvienības varētu iebilst pret šādu procedūru, Kariņš sniedza noraidošu atbildi un uzsvēra, ka neviens ministrs otrdien valdības sēdē nav paudis iebildumus pret šādu plānu. “Tāpēc es pieņemu, ka, ja visi ministri valdībā piekrīt, tad atbalsts valdībā ir konsekvents,” norādīja Kariņš.

Viņš arī uzsvēra, ka saskaņā ar iepriekš noteikto procedūru Publiskām iekštelpu telpām būs nepieciešams sertifikāts un jāizlemj, vai pietiek ar negatīvu  testu, vai arī ir nepieciešams vakcinācijas vai slimības sertifikāts.  Nākamajā nedēļā valdība var pieņemt lēmumu par jauno kārtību. Daļa no tā var stāties spēkā oktobra otrajā nedēļā, bet daļa – 1. novembrī. Tāpēc Kariņš vēlreiz aicina nevakcinētos iedzīvotājus nevilcināties, bet sākt valsts apmaksāto vakcināciju, tādējādi atvieglojot viņu un citu cilvēku dzīvi sabiedrībā.

Nepieciešams stiprināt Veselības ministrijas spēju paātrināt lēmumu pieņemšanu. Arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) “Rīta panorāmā” atzina, ka Latvijā Veselības ministrijai (LM) nav pietiekami spēcīgas institūcijas, lai ātri pieņemtu izšķirošus lēmumus, piemēram, nepieciešamību pēc papildu devām, lai nodrošinātu visus pilsoņus vakcīnu.

Viņš teica, ka šis trūkums nav pārsteidzošs, viņš nevēlas nevienu par to vainot, taču šī problēma būtu jāatrisina nākotnē. Premjers paskaidroja Gadījumā, ja nav iespējams gaidīt, kamēr zinātnieki pilnībā noskaidros nepieciešamību pēc papilduvakcīnas devām, viņiem jābūt atbildīgiem un pilnībā jāpiekrīt zinātnieku atturībai un jau jāpieņem ātrāki lēmumi. ”

Kariņš uzskata, ka Aizsardzības ministrijai vajadzētu patstāvīgāk analizēt pieejamo informāciju un zinātniskos materiālus, nevis “tikai klausīties zinātnieku teiktajā”, kas ir saprotams.

Valdības vadītājs uzsvēra, ka Nacionālā imunizācijas padome (NAC) nav tā iestāde, kas pieņem šādus lēmumus.

Kopumā Ministru prezidents norādīja, ka bailes uzņemties atbildību par izšķirošiem lēmumiem Latvijā nav nekas jauns, un tas ir redzams arī pandēmijas laikā.

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2086

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5851

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2955

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV