Kariņš nāk klajā ar baisu paziņojumu : "Pēc divām nedēļām cilvēkiem būs aizliegts darīt šo!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš nāk klajā ar baisu paziņojumu : “Pēc divām nedēļām cilvēkiem būs aizliegts darīt šo!”

0 comments

Kurš gan to būtu domājis, ka tik tiešām pienāks tāds brīdis, kad atkal mums tiks kaut kas aizliegts. Ja iepriekš par to tikai tika runāts, tad šobrīd tas jau ir pieņemts spēkā un norisināsies uz pilnu jaudu. Iepriekš tika izvirzīti noteikumi par medicīnisko un FFP2 masku valkāšanu publiskā vietās, kur to varētu noteikt kā obligātu prasītu jau pēc divām nedēļām, līdz ar to pilnīgi atsakoties no auduma maskām un kā zināms, šis lēmums jau ir pilnībā ticis atbalstīts un kļuvis par realitāti.

Neskatoties uz šo konkrēto lēmumu, valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis valdības sēdē norādīja, ka pabeigta medicīnisko masku un FFP2 respiratoru pieejamības apzināšana. Līdz ar to viņš izteicās, ka šobrīd Latvijai ir pietiekami liels daudzums medicīnisko masku, lai ar tām varētu nodrošināt pilnīgi visus iedzīvotājus, kas arī ir pats galvenais solis, lai vispār varētu šādus noteikumus ieviest. Jāņem gan vērā, ka arī tas itin nemaz nav viss.

Tomēr, ja runa iet tieši par FFP2 respiratoru daudzumu, tad paziņots, ka tas nav pietiekami lielā daudzmā, līdz ar to nav iespējams arī pieņemt, ka vajadzētu nēsāt tikai FFP2 maskas. Lai gan neskatoties uz to, prasība par medicīnisko vai FFP2 masku nēsēšanu stāsies spēkā jau pēc divām nedēļām jeb 25. janvārī, jo šo divu nedēļu laikā būtu iespējams bez maksas trūcīgajiem un maznodrošinātajiem cilvēkiem izdalīt šīs medicīniskās maskas, kuras pašlaiks ir valsts krājumos.

Kariņš izteicās, ka noteikti nedrīkstēs vairs valkāt tā saucamās drēbju maskas. Ir ticis pieņemts lēmums, ka pēc divām nedēļām viņas jau būs aizliegts vilkt. Ieteikums ir izmantot tieši FFP2 respiratorus vai standarta medicīniskās maskas. Tikai tā mēs varam pasargāt sevi un cilvēkus, ar kuriem mēs tiekamies un runājam. Kariņš uzskata, ka šo masku nomaiņa tik tiešām nesīs acīmredzamus rezultātus, jo runa šeit iet par maksimālo kvalitāti un aizsargātību.

Jāņem gan vērā, ka pašlaik inficēto cipari strauji aug un tas notiek tik ātri, ka drīzumā noteikti varēsim dzirdēt jaunus paziņojumus par to, kā viss varētu norisināties tālāk, jo tik drīz tas viss tā vienkārši nebeigsies.

Avots

 • Tikusi publicēta

  0 3351

  Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss n

  View more
 • Vīrieša sociālais

  0 5260

  Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson

  View more
 • Nupat paziņots,

  0 4538

  Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes val

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2861

  Esošajā situācijā ir jāņem vērā, ka valdība tomēr ir vienojusies par to, ka atbalsts tiks

  View more
 • Jauns naudas

  0 4724

  Taču valdība vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts četrus mēnešus līdz šā gada maijam, lai g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV