Kariņš ar paziņoto satricina sabiedrību - "Viņš nāk klajā paziņojumu, kas Tagad mainīs arī Tavu dzīvi!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš ar paziņoto satricina sabiedrību – “Viņš nāk klajā paziņojumu, kas Tagad mainīs arī Tavu dzīvi!”

0 comments

Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka valdībai ir jāpieņem dažādi lēmumi, lai tikai varētu mazināt saslimstību, tomēr uz tā rēķina ciešs pārējie, lieki gan teikt, ka šoreiz cietēji ir arī tie, kuri ir vakcinēti, jo esošajā situācija cilvēki vairs netiek šķiroti un mājsēdes laikā jāsēž pilnīgi visiem, tomēr atliek cerēt, ka situācija tik tiešām mainīsies pēc 15. novembra, pretējā gadījumā tas tik tiešām var radīt milzīgu neapmierinātību.

Raidījumā “900 sekundes” Ministru prezidents Krišjānis Kariņš stāstīja par jauno ierobežojumu mērķiem. “Lai mēs justos drošāk, nepieciešams vakcinēt 90% gados vecāku cilvēku, kas vecāki par 65 gadiem, un kopējam sabiedrības pārklājumam vajadzētu sasniegt 75%,” sacīja Kariņš. Premjers norādīja, ka vakcinācijas procesā šobrīd būtu jāpiedalās visiem, lai uzlabotu kopējo situāciju un tādā veidā atkal varētu atgriezties tur, kur bijām iepriekš, tomēr šobrīd šī situācija ir gana smaga un priekšā, iespējams, vēl daudz nepatīkamu lietu.

Premjerministrs norādīja, ka, lai izkļūtu no krīzes, ir jāpārtrauc vīrusa politizēšana-valstīs, kuras ir plaši vakcinētas, nav ierobežojumu. Viņš atzina, ka “lielākā daļa ārstu strādā dienu un nakti, lai mūs visus glābtu”, taču joprojām ir daži ārsti, kas mudina uz nezinātnisku un kaitīgu uzvedību. Premjers sacīja: “Es domāju, ka mediķiem ir arī jāatbild par to, vai šie cilvēki ir pilnībā piemēroti savam darbam.”

Valdības vadītājs uzdeva jautājumu, vai ārsta izglītota persona iesaka pacientiem nesaņemt bez zinātniskiem vai medicīniskiem apsvērumiem, un vai šie ārsti var turpināt strādāt pandēmijas laikā. “Grūtības ir tādas, ka cilvēkiem, kuri cīnās ar [vakcināciju], katram ir doktora grāds un viņi saka: “Es esmu ārsts!”,” norādīja politiķis. Kariņš minēja plānus četru nedēļu laikā atjaunot “zaļo” drošības pasākumu sistēmu. “Mērķis ir vienkāršs-ja neesat vakcinēts, tad sēdi mājās kamēr būsi vakcinēts!” Šis izteikums jau paspējis satricināt sabiedrību, jo tas ir ticis pateikts tā itkā nevienam vairs nav brīvas izvēles.

Premjerministrs skaidroja, ka valdība, redzot vakcinēto cilvēku skaita strauju samazināšanos, ierosināja plānu noteikt obligātu vakcināciju noteiktām cilvēku grupām. Kariņš sacīja, ka toreiz valdības uzmundrinājums izklausījās kā kliedziens tuksnesī-Saeima saskārās ar lielu pretestību zemās sastopamības dēļ, lai gan visi saprata, ka šis rādītājs ir maldinošs.

“Mēģinājām ieviest [tā saucamo] obligāto vakcināciju [atsevišķām grupām], bet neizdevās. Tagad to izdarījām vēlreiz. Šoreiz tas izdevās, jo esam izsludinājuši ārkārtas stāvokli. (..) Tagad atkal esam Sūtīt to pašu likumu Saeimai.”Es ceru, ka šoreiz Saeima šo likumu pieņems kā steidzamu lietu, un mums tas ir vajadzīgs,” sacīja valdības vadītājs.

Viņš uzsvēra, ka rudenī, noskaidrojoties obligātajiem nosacījumiem, sāka “pazust” politiķu iebildumi pret stingrākām prasībām un ierobežojumiem – sabiedrība bija spiesta sēdēt mājās, lai glābtu slimnīcas un kopējo sistēmu

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4352

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5419

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV