Kariņš ar paziņoto sanikno iedzīvotājus: "Kariņš grib ieviest olibgāto vakcināciju konkrētai cilvēku daļai!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš ar paziņoto sanikno iedzīvotājus: “Kariņš grib ieviest olibgāto vakcināciju konkrētai cilvēku daļai!”

0 comments

Ikvienam no mums šī situācija liekas jau pārāk ļoti ieilgusi un tomēr jāņem vērā, ka šī situācija joprojām turpinās un pašlaik visi ir ļoti satraukti un nobažījušies par to, kas sekos tālāk. Tas skaidrojams ar to, ka slimnīcas pakāpeniski piepildās ar jauniem inficēto pacientiem un runa iet tikai par to vairs, cik vēl ir atlicis līdz brīdim, kad tiks sasniegta kritiskā robeža un tas ir punkts, ko daudzi vēl šobrīd nemaz neapzinās.

Lai vai kā, bet jau pirms pāris dienām Kariņš izteicās par to, ka vēlas ieviest obligāto vakcināciju konkrētai daļai cilvēku un tas ir izraisījis plašu rezonansi, tāpat kā tas ir noticis citās valstīs. Viņš paspēja izteikties, ja politiskā līmenī nevarēs vienoties par sankcijām, kas draudētu cilvēkiem, kas izvēlēsies neveikt vakcināciju pret vīrusu, nebūs nekādas jēgas noteikti prasību par tās obligātu veikšanu vecumā gruopā, kas ir virs 60 gadiem, tā otrdien pēc valdības sēdes izteicās Ministrus prezidents Krišjānis Kariņš.

Tāpat viņš skaidroja, ka pēc viņa pieejamās informācijas, Operatīvās vadības grupas līmenī joprojām asi turpinās diskusija par šo pašu tēmu, taču publiski jau ir izskanējuši dažādi viedokļi, tai skaitā no politiķiem, ka ne visi kopistiski atbalsta, ka šādu prasību tik tiešām vajadzētu ieviest. Tomēr Kariņš apelēja pie cilvēku, īpaši vecāka gada gājuma, veselā saprata pilnībā aicinot vakcinēties, jo tā ir vienīgā izeja no šīs situācija.

Viņš skaidri izteicās un norādīja, ka visa Latvijā un citviet pasaulē pieejamā statistika ļoti skaidri un gaiši norāda, ka gados vecākiem cilvēkiem, kuri nav aizsargāti pat ar vienu vakcīnu, ir daudz, daudz lielāka iespēja saslimt, kā arī nonākt slimnīcā krietni smagākā stāvoklī un beigās nomirt, nekā tās pašas vecuma grupas cilvēkiem, kuri ir vakcinējušies un vēl pat saņēmuši balstvakcīnu, kura pašlaik ir tik ļoti svarīga ikvienam no mums.

Īpašais Kariņa aicinājums ir apmēram 100 000 senioriem, kuri vēl nemaz nav vakcinēti. Viņš iesaka negaidīt to dienu un iet saņemt bezmaksas poti, kas šobrīd omikrona paveida vilnī ir daudz svarīgāk, jo ja nāksies ar to saskarties aci pret aci, tad var nākties stāties pretī ļoti smagai saslimšanai un pat nāvei!

Avots

 • Tikusi publicēta

  0 3352

  Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss n

  View more
 • Vīrieša sociālais

  0 5260

  Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson

  View more
 • Nupat paziņots,

  0 4538

  Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes val

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2861

  Esošajā situācijā ir jāņem vērā, ka valdība tomēr ir vienojusies par to, ka atbalsts tiks

  View more
 • Jauns naudas

  0 4724

  Taču valdība vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts četrus mēnešus līdz šā gada maijam, lai g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV