Jau no 2023. gada notiks pamatīgi lielas izmaiņas visā valstī! Šī jaunā lieta būs obligāta pilnīgi visiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jau no 2023. gada notiks pamatīgi lielas izmaiņas visā valstī! Šī jaunā lieta būs obligāta pilnīgi visiem!

0 comments

Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti būtiskas pārmaiņās. Lielākoties cilvēki ir sajūsmā par minimālās algas celšanu, lai gan vēl precīzi nav zināms cik liels būs jaunās minimālās algas pacēlums, taču šobrīd tiek runāts, ka tas būs no 640 līdz 700 Eiro lielumā. Neskatoties uz to, būtu jāzina arī vēl par cita tipa izmaiņām, kas kārtīgi ietekmēs cilvēku turpmāko dzīvi. Lielākoties tas ir saistīts ar milzīgo inflācijas kāpumu un ne tikai, taču kā uz šo situāciju reāģēt pašiem cilvēkiem?

Patreiz inflācija kāpj tik ātri, ka cilvēku pirktspēja pakāpeniski samazinās, līdz ar to iedzīvotājiem ir nepieciešams ātrs un pamatīgs valdības atbalsts, lai cilvēki spētu savilkt kopā galus. Taču galvenais jautājums ir par to, kas notiks tālāk un vai tiešām viss būs tā, kā tiek solīts? Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi apspriest gaidāmās izmaiņas, jo tas ļoti pamatīgi ietekmēs iedzīvotājus.  Daudziem gaidāmās izmaiņas pavisam noteikti nepatiks, taču kāda daļa būs neitrāla ar jaunumiem. Laiks ķerties klāt kādas tad būs šīs jaunās izmaiņas.

Šajā saistībā Pilsonības un Migrācijas pārvaldes galvenais pārstāvis jau laicīgi paziņoja, ka no 2023. gada 1. maija ikvienam, kas būs sasnieguši 15 gadu vecumu, obligāta vajadzēs būt e-ID kartiņai. Tā galvenais mērķis ir pievienot skaidru papildus drošību esošajiem pasākumiem. Jāņēm vērā, ka PMLP cilvēkiem silti iesaka pēc iespējas ātrāk iegūt šīs e-ID kartes, jo tam ir vairāki iemesli.

Tomēr jāņem vērā, ka šajā saistībā tie, kuri uzskata, ka e-ID kartiņas iegūšana ir vienkārša jāsaprot, ka ir jāizpilda ierastā rindas kārtība, kura tomēr var paņemt savu labu laiciņu. Pie tam jāpiebilst, ka šīs kartes būs obligātas ar konkrēto datumu un varēs radīt problēmas tiem, kuri šo noteikumu neievēros.

Identifikācijas kartes un pases klienti var pieteikties tiešsaisē pirms konkrētā derīguma termiņa beigām. Vēl plašāka informācija sekos, taču jau tagad tiek paziņots, ka noteikti jaunu dokuemtu vajag taisīt, kad jau tuvojas derīguma termiņš esošai, nevis, kad tai jau ir beidzies, un to būs ļoti svarīgi ievērot.

 • Visus Latvijas

  0 248

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6876

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2985

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3266

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2984

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV