Jau no 2023. Gada būs sagaidāmas milzu izmaiņās visā valstī! Šī jaunā lieta būs Obligāta arī Tev! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jau no 2023. Gada būs sagaidāmas milzu izmaiņās visā valstī! Šī jaunā lieta būs Obligāta arī Tev!

0 comments

Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veidā būs sagaidāmas no 2023. gada sākuma! Tieši viens no galvenajiem šī laika uzdevumiem uz ko tad attiecīgi cilvēki arī gaida ir minimālās algas jaunā ieviešana! Šobrīd runa iet par ko pavisam citu un jaunu lietu, šajā ziņā gan daudzi iedzīvotāji to paši vēl nemaz nezina. Tieši tagad ir brīdis ķerties klāt pie svarīgākā un saprast, kas gaidāms ar šīm jaunajām izmaiņām un visu pārējo, tieši tāpēc ir laiks palūkot uz to visu krietni smalkāk.

Tieši šobrīd ir svarīgi ņemt vērā, ka no 2023. gada 1. janvāra Latvijas valsts pilsoņiem un nepilsoņiem, kuri būs sasnieguši vismaz 15 gadu vecuma slieksni, obligāta kārtā vajadzēs būs personas apliecībai jeb eID kartiņai. Tieši esošā iemesla dēļ Pilsonības un Migrācijas lietu pārvalde ļoti paātrinātā veidā iesaka ļoti savlaicīgi taisīt sev eID, karti, lai tas pēc tam nesagādātu problēmas, noradījusi PMLP galvenā pārstāve. Esošajā brīdī gan obligāti jāatzīst to, ka ar to vis nebeidzas, jo vēl priekšā ir vairākas ļoti svarīgas lietas, kuras ir jāzina ikvienam cilvēkiem un tas aktuālajā brīdī ir vairāk nekā ļoti svarīgi!

Pie tam šobrīd jau tika izteikts, ka jūnija sākumā PMLP nodaļas vidējā rindas aptuveni jāgaida vienu stundu. Attiecīgi šī iemesla pēc jau no jūnija iesākuma PMLP Rīgā pastiprināti papildinājusi klientu apkalpotāju vietas par 10 darbiniekiem, kas ļauj ātrāk apkalpot klientus, tomēr kā šobrīd izprast visu jauno noteikumu gaitu? “Šobrīd pilnīgi katrs gadījums, kāpēc persona nav laicīgi noformējusi eID karti, tiks vērtēts ļoti individuāli!” Līdz ar to, tas acīmredzami nozīmē, ka nebūs itin nekādas atlaides uz šāda tipa darbībām.

Patreiz arī klientiem ļoti laicīgi tiek atgādināts, ka eID karti un pasīti drīkst mainīt jau labu laiciņu pirms konkrētā dokumenta beigām. Līdz ar to, tādā veidā mēs aicinām nekavēties un ļoti laicīgi apmeklēt jebkuru no mūsu nodaļām, lai varētu atjaunot savus dokumentus. Tas ir ļoti svarīgi, jo nākotnē par to neizdarīšanu var būs arī sekas, taču jaunie noteikumi vel tiks precizēti.

Tāpat arī rūpīgi jāņem vērā, ka šobrīd pase būs derīga arī pēc 2023. gada 1. janvāra. Līdz ar to izmaiņas personu apliecinošu dokumentu likumā vēl nemaz neietekmēs esošās pases derīguma termiņu un tad tā būs derīga līdz noteiktajam termiņam, kas ir minēts pašā dokumentā.

 • Tiek paziņots,

  0 8180

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2092

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6602

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 894

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV