Jau no 1. Marta pamatīgi pieaugs cenas vairākiem produktiem! Uzzini laicīgi, kas ir šīs preces! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jau no 1. Marta pamatīgi pieaugs cenas vairākiem produktiem! Uzzini laicīgi, kas ir šīs preces!

0 comments

Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz ar to atliek atgādināt, ka pirmais marts savā ziņā ir īpaša diena, kurā mainīsies konkrētas lietas. Par spīti visam, izrādās, ka dažas preces tik tiešām paliks dārgākas. Lai gan tas gada sākumā tika minēts, daudzi par to jau ir aizmirsuši.

Pie tam šo produktu konkrētās cenas jau ir cēlušās arī iepriekš un nav daudz jāprāto, ka tas turpināsies arī tuvākā nākotnē. Tomēr laiks ieskatīties, kādas izmaiņas mūs gaida un kas tad tieši, šie ir par produktiem un lietām, kuras jau no 1. Marta paliks dārgākas.

Šī iemesla dēļ tiek īstenota samērīgu un pakāpenisku akcīzes nodokļa likmju paaugstināšanas politika, kuru rezultātā sākoties 2021. gada 1. Martā pilnībā mainīsies akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem, kā arī tabakas izstrādājumiem izstrādājumiem. Un tas stāsies spēkā jau ar 1. Martu.

Tomēr ir svarīgi uzzināti to, cik tad paliks dārgāki šie produkti un vai jārēķinās ir vēl papildu izdevumiem, nekā tas bija iepriekš? Izskatās, ka cenas mainīsies krietni. Jo saskaņā ar grozījumiem likuma daļā “Par akcīzes nodokli” 2021. gada 1. martā tiek paaugstinātas akcīzes nodokļa likmes cigaretēm, kā arī alkoholiskajiem dzērieniem.

Sākoties ar 1. Martu visās mazumtirdzniecības vietās un veikalos alkoholisko dzērienu cenas automātiski palielināsies. Tāpat iespējamā ietekme uz alkoholisko dzērienu cenām mazumtrdzniecībā jāņem vērā akcīze un PVN. Un tagad varam aplūkot par cik pieaugs šīs konkrētās cenas konkrētajiem produktiem.

Ja par piemēru ņemam alu 5% un 0,5l tilpumu, tad klāt nāks 0,01 Eiro cents ieskaitot PVN.
Vēl vairāk to varēs izjust Vīnam, kur par piemēru varam ņemt parasto 0,75l pudeli, klāt nāks 0,05 Eiro centi ieskaitot PVN.

Vēl vairāk cena pieaugs tieši stiprajiem dzērieniem. Par piemēru varam ņemt parastu degvīnu ar 40% 0,5l tilpumā.  Šāda tipa alkoholiskajam dzērienam klāt nāks veseli 0,20 Eiro centi, ieskaitot PVN.

Tas pats attiecas uz cigaretēm. Ja cigaretes pašlaik maksā jau krietni dārgāk, tad tagad summa būs vēl lielāka. Ja par piemēru ņemam cigarešu paciņas standarta cenu, kas ir ap 3,60 Eiro, tad klāt nāks vēl 0,12 Eiro centi, ieskaitot PVN. Līdz ar to videjā cena uzreiz krietni pieaugs ne tikai alkoholam, bet arī cigaretēm.

Avots

 • Atklājušies jaunumi

  0 733

  Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 1997

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3904

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1094

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1289

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV