Izplatīts Dzeltenais brīdinājums par gaidāmo laiku Šodien! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Izplatīts Dzeltenais brīdinājums par gaidāmo laiku Šodien!

0 comments

Lai arī vakar laiks bija vairāk nekā pateicīgs, otrajās Lieldienās gaidāms ne tikai pamatīgs un stiprs vējš, bet iespējams pat slapjš un negaidīts sniegs, ko iepriekš neviens pat nebija brīdinājis. Tādējādi gaidāmas tik tiešām otrās Lieldienas, ja reiz varam sagaidīt pat slapju sniegu, kas ir diezgan dīvaini tik vēlā pavasarī. Tomēr arī tas vēl pat nav viss!

Iesākoties no valsts Rieumiem debesis sāks pamatīgi apmākties un daudzviet gaidāms salīdzinoši vēl neliels lietus. Tomēr no rīta un dienas gaitā no rietumiem sāks virzīties daudz stiprāku nokrišņu josla, jeb lietus, kurš jebkurām brīdī pārvētīsies par slapjo sniegu un vietām snigs pat vairāk nekā ļoti intensīvi, kas arī vēl itin nemaz nav viss.

Šajā situācijā jāņem vērā, ka pirmdienas rītā laiks vēl būs salīdzinoši labs, salīdzinot ar to, kas būs gaidāms šajā vakarā dēļ konkrētās intensitātes slapjā sniega, ko vietām varam sagaidīt krietni vairāk, nekā iepriekš varbūt pat domājām, jo kāpēc gan lai Lieldienās vispār snigtu?

Pie tam pirmdienas vakarā ceļi vietām var būt pilnīgi apsniguši un pat apledojuši, kas ir ļoti bīstami tiem auto vadītājiem, kuri pilnībā jau savas ziemas riepas nomainījuši uz vasara riepām, jo pagājis jau gana laiks, kopš aktīvas ziemas beigām, tāpēc nav brīnums, ka daudzi savas mašīnas riepas jau pārmainījuši uz vasaras.

Lasi vēl : Nostradama baisais pareģojums par to, kas īstenībā notiks 2021. gadā…

Pie tam Dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz pat 14 līdz 19 metriem sekundē. Savukārt naktī Kurzemes rietumu pusē sagaidāmas brāzmas līdz pat veseliem 23 metriem sekundē, kas ir teju vai vētras spēks.

Tieši šī iemesla dēļ Otrajās Lieldienās gaidāms salīdzinoši nepatīkams laiks un gaidāmais lietus pāries slapjā sniegā. Dienvidu, dienvidaustrumu vēja spēcīgās brāzmas pūtīs līdz 17 metriem sekundē. Gaisa temperatūra būs no +3 līdz +7 grādi pēc celsija.

Kā jau iepriekš tika ziņots, sākot no pulksten 17:00 svētdien, līdz pulksten 15:00 pirmdiena Kurzemē ticis izludināts dzeltenais tipa brīdinājums, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Avots

 • Atklājušies jaunumi

  0 734

  Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2002

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3905

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1094

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1289

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV