"Inficēšanās Cipari būs astronomiski lieli!" Jau laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmajām sekām! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Inficēšanās Cipari būs astronomiski lieli!” Jau laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmajām sekām!

0 comments

Šobrīd sabiedrībai ir jārēķinās ar pavisam savādāku situāciju, nekā varējām domāt pirms tam! Jau tagad ticis paziņots, ka jauno inficēto skaits dienā ātri vien pārsniegs 3000 un tas būs tikai iesākums tālākiem cipariem, kas burtiski leks uz augšu, Latvijas Radio norādījusi infektoloģe, Imunizācijas valsts padomes galvenā vadītāja Dace Zavadska. 

“Cipari būs! Tie noteikti būs astronomiski! Bet tie būs jāskatās kontekstā ar kopējo slimnīcas noslodzi. Tas, ko mēs šobrīd varam pateikt ir tas, ka omikrona paveidam hospitalizācija nav tik augsta, kā varētu domāt, tomēr tam visam joprojām ir liels risks,” norādīja Zavadska, skaidrojot to, ka ar jauno gadījumu diennaktī ātri vien pārsniegs 3000 ciparu, kas jau skaitās kritiskā robeža. “Jo īpaši tad, ja visus testēsim. Tas vienkārši ir āsaprot! Ir maksimāli jāizvairās no slimnīcu pārslodzes. Mēs šobrīd vienkārši nevaram prognozēt, cik būs šo smago pacientu. Protams, ir skaidrs, ka tie būs nevakcinēties, taču cik daudz, to mēs vēl redzēsim.”

Viņa norādīja uz to, ka cilvēkam, kurš jau ir saņēmis vakcināciju, varbūt palauzīs kaulus vienu, divas vai trīs dienas, varbūt tikpat ilgi būs neliela temperatūra, iesnas un klepus. “Bet mums tomēr ir jāsaprot, ka gandrīz katru sezonu liela daļa sabiedrības ir tieši ar šāda tipa simptomiem. Cilvēkiem ir jāiemācās ar vieglu saslimšanas gaitu pasam sev snieg palīdzību un atveseļot sevi. Tomēr skaidrs ir tas, ka vienozīmīgi ģimenes ārstu noslodze noteikti pieaugs, par to šaubu nav,” atzina Zavadska.

Tieši tāpat viņa arī aicināja lietot FFP2 respiratorus, jo tie daudz labāk pasargā no inficēšanās. Jāņem vērā, ka pirms vairākām dienām arī Kariņš izteicās, ka drīzumā šos respiratorus vajadzētu ieviest kā galvenos aizsarglīdzekļus attiecībā pret pašlaik izmantotajām auduma maskām. Atliek vēl tikai lūkot, cik drīz tas tiks ieviests un vai cilvēkiem šīs maskas tiks dalītas bez maksas, jo šīs maskas maksā krietni vairāk, nekā vienkāršās auduma maskas.

Tāpat jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 1994 inficēšanās gadījumi. Kā ziņoja Slimību profilakses un kontroles centrs, no jaunajiem inficētajiem tieši 714 bija nevakcinēties vai arī tādi, kuri kursu vēl nav pabeiguši, bet 1280 no visa skaita bijuši vakcinētie.

Avots

 • Tiek paziņots,

  0 8140

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV