Ilze Viņķele paziņo baisu vēsti tautai. Visticamāk varam sagaidīt jaunus un ļoti stingrus ierobežojumus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ilze Viņķele paziņo baisu vēsti tautai. Visticamāk varam sagaidīt jaunus un ļoti stingrus ierobežojumus

0 comments

Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un to Covid-19 inficēto tendences, cilvēku skaits jau tuvākajās nedēļās visticamāk pieaugs un tās ir ļoti sliktas ziņas. Taču mums pašlaik ir ļoti svarīgi nepieļaut strauju pieaugumu. Šādi Latvijas Televīzijas šovam ar nosaukumu “Šodienas Jautājums” paziņoja Veselības Ministre Ilze Viņķele.

Viņķele skaidri norādīja, ka attiecībā uz ierobežojuiem, varēšot pagaidām tikt cauri, tikai tad, ja cilvēki godīgi ievēros visus noteiktos obligātos pasākumus. Tāpat viņa minēja to, ja būs jūtams klepus, vai iesnas, tad nekavējoties vajadzēšot paliks mājās, tādējādi neiet uz darbu vai skolu.

Tāpat viņa izteicās, ka pilnīgi visur, kur tas iespējams, vajadzētu strādāt attālināti. Viņa pieminēja, ka visiem, kuriem vajag, būtu nepieciešams izmantot Veselības Ministrijas Covid-19 plašās testēšanas iespējas un palīdzību. Vajadzības gadījumā būs iespēja noorganizēt izbraucienus uz darba vietā, kur tests tiks veikts pilnīgi visiem darbiniekiem, tādējādi pārbaudot visus cilvēkus.

Viņķele norādīja, ka Veselības Ministrija sadarbībā ar visām atbildīgajām iestādēm strādās priekš testu jaudas palielināšanas. Tas tāpēc, ka Latvijā pagaidām dienā vidēji tiek veikti 2000 līdz 2500 testu, kas jau ir ļoti ievērojami liels cipars, tomēr pastāv iespēja, ka šis cipars joprojām var palielināties.

Taču, kad runa iet par skolām un tiešajām pulcēšanas vietām, tad pagaidām īsti skaidrības par to nemaz nav. Ja kādā no skolas klasēm tiks konstatēta inficēšanās ar vīrusu, tad šajā gadījumā tiks izolēta pilnīgi visi klase un mācības pavisam noteikti notiks attālināti.

Konkrētā informācija norāda, ja inficēto skaits tik tiešām pārsniedz 3% no visa testēto skaita, tad ir uzskatāms, ka infekcija visā valsti izplatās pavisam nekontrolēti. Tomēr šajā gadījumā Viņķele uzsvēra, ka ļoti svarīgi katru inficēšanās skaita pieagumu vērtēt individuāli.

Tas tādēļ, lai nav tā, ka dēļ saslimšanas, piemēram, vienā uzņēmumā ir jāieviess ierobežojumi pilnīgi visā valstī, tomēr nevar zināt, kā īsti būs tālāk, jo inficēto skaits katru dienu joprojām ir liels.

Lai gan joprojām pastāv iespēja, ka ierobežojumi var tikt pieņemti spēkā un pirmais, kas noteikti tiks skarts – pulsēšanās skaits konkrētās vietās. Tas draud pavisam drīz, ja inficēšanās skaits nesamazināsies, bet turpinās palikt nemainīgs, vai pieaugs.

Avots

 • Inficējušies vēl

  0 3126

  SPKC ziņoja, ka pagājušajā diennaktī tika veiktas 4458 COVID-19 pārbaudes, reģistrēti 211 in

  View more
 • Situācija kļūst

  0 4564

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1299

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3856

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11186

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV