Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai

0 comments

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) otrdien preses konferencē sacīja, ka šīs nedēļas nogalē ir iespējams izdarīt provizoriskus secinājumus par ierobežojumu atvieglošanu, ja nepalielināsies  infekciju un hospitalizāciju skaits. Ja tā notiks tad valdība tik tiešām spētu ar lielu “Piesardzību” plānot jau nākamos ierobežojumu gājienus.  Veselības ministre sacīja: “Latvijā izplatītā tendence ir, ka infekciju skaits samazinās, kas nozīmē, ka ierobežojoši pasākumi sasniedz savus mērķus, bet mēs esam bijuši liecinieki vairākiem uzliesmojumiem.”

Ministre uzskata, ka tāpēc, ka Latvija nopietni īsteno mērķtiecīgas atklāšanas stratēģijas, ir iespējams atrast šos infekcijas avotus. Šajā stratēģijā īpaša uzmanība jāpievērš sociālās aprūpes centriem, kas ir Covid-19 riska grupu atrašanās vieta. Ministre paziņoja, ka šī prakse tiks saglabāta arī pēc ārkārtas situācijas beigām.

Ņemot vērā to, ka Covid-19 sastopamība nav palielinājusies, Viņķele zina, ka valdība turpinās ievērot nozares ekspertu izstrādāto epidēmijas izejas stratēģiju, kas četru nedēļu laikā ietver situācijas četru faktoru novērtējumu.

Ministre arī paziņoja, ka šajā nedēļas nogalē redzēs, vai ierobežojumu atvieglošana ietekmēs kopējo inficēto un hospitalizēto pacientu skaitu. Politiķis piebilda: “Pretējā gadījumā mēs varēsim apsvērt nākamo soli.”

Saskaņā ar  iepriekšejiem ziņojumiem, ministre paziņoja, ka valdība veiks statistikas detalizētu plānojumu četros ierobežojošos lēmumos: epidemioloģiskā situācija, veselības aprūpes sistēmas slogs, situācija ārvalstīs un vispārējā sabiedrības drošība, ieskaitot pasākumu kontroli, kā arī sabiedrības garīgo veselību un izturību.

Lasi vēl :  Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

 • Latviju pāršalc

  0 1227

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 2926

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3152

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 8124

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more
 • Tiešām sācies

  0 3934

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem pēdējā dienā La

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV