Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai

0 comments

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) otrdien preses konferencē sacīja, ka šīs nedēļas nogalē ir iespējams izdarīt provizoriskus secinājumus par ierobežojumu atvieglošanu, ja nepalielināsies  infekciju un hospitalizāciju skaits. Ja tā notiks tad valdība tik tiešām spētu ar lielu “Piesardzību” plānot jau nākamos ierobežojumu gājienus.  Veselības ministre sacīja: “Latvijā izplatītā tendence ir, ka infekciju skaits samazinās, kas nozīmē, ka ierobežojoši pasākumi sasniedz savus mērķus, bet mēs esam bijuši liecinieki vairākiem uzliesmojumiem.”

Ministre uzskata, ka tāpēc, ka Latvija nopietni īsteno mērķtiecīgas atklāšanas stratēģijas, ir iespējams atrast šos infekcijas avotus. Šajā stratēģijā īpaša uzmanība jāpievērš sociālās aprūpes centriem, kas ir Covid-19 riska grupu atrašanās vieta. Ministre paziņoja, ka šī prakse tiks saglabāta arī pēc ārkārtas situācijas beigām.

Ņemot vērā to, ka Covid-19 sastopamība nav palielinājusies, Viņķele zina, ka valdība turpinās ievērot nozares ekspertu izstrādāto epidēmijas izejas stratēģiju, kas četru nedēļu laikā ietver situācijas četru faktoru novērtējumu.

Ministre arī paziņoja, ka šajā nedēļas nogalē redzēs, vai ierobežojumu atvieglošana ietekmēs kopējo inficēto un hospitalizēto pacientu skaitu. Politiķis piebilda: “Pretējā gadījumā mēs varēsim apsvērt nākamo soli.”

Saskaņā ar  iepriekšejiem ziņojumiem, ministre paziņoja, ka valdība veiks statistikas detalizētu plānojumu četros ierobežojošos lēmumos: epidemioloģiskā situācija, veselības aprūpes sistēmas slogs, situācija ārvalstīs un vispārējā sabiedrības drošība, ieskaitot pasākumu kontroli, kā arī sabiedrības garīgo veselību un izturību.

Lasi vēl :  Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

 • Ķermenis jūt,

  0 15

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 888

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more
 • Atklāts kads

  0 3037

  Kurš būtu domājis, ka kāds var nopelnīt naudu no darba un laika, kurā viņi nemaz nebija strā

  View more
 • Klajā nākusi

  0 3378

  Pēc ārvalstu plašsaziņas līdzekļu ziņām, piektdien Pakistānas lidmašīna Airbus A320 avar

  View more
 • Autovadītāj uzmanies!

  0 8787

  Vai Jums kādreiz ir gadījies tā, ka bākā iepildat 60 Litrus, bet realitātē iekšā ir mazā..

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV