Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu Latvijas tautai

0 comments

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) otrdien preses konferencē sacīja, ka šīs nedēļas nogalē ir iespējams izdarīt provizoriskus secinājumus par ierobežojumu atvieglošanu, ja nepalielināsies  infekciju un hospitalizāciju skaits. Ja tā notiks tad valdība tik tiešām spētu ar lielu “Piesardzību” plānot jau nākamos ierobežojumu gājienus.  Veselības ministre sacīja: “Latvijā izplatītā tendence ir, ka infekciju skaits samazinās, kas nozīmē, ka ierobežojoši pasākumi sasniedz savus mērķus, bet mēs esam bijuši liecinieki vairākiem uzliesmojumiem.”

Ministre uzskata, ka tāpēc, ka Latvija nopietni īsteno mērķtiecīgas atklāšanas stratēģijas, ir iespējams atrast šos infekcijas avotus. Šajā stratēģijā īpaša uzmanība jāpievērš sociālās aprūpes centriem, kas ir Covid-19 riska grupu atrašanās vieta. Ministre paziņoja, ka šī prakse tiks saglabāta arī pēc ārkārtas situācijas beigām.

Ņemot vērā to, ka Covid-19 sastopamība nav palielinājusies, Viņķele zina, ka valdība turpinās ievērot nozares ekspertu izstrādāto epidēmijas izejas stratēģiju, kas četru nedēļu laikā ietver situācijas četru faktoru novērtējumu.

Ministre arī paziņoja, ka šajā nedēļas nogalē redzēs, vai ierobežojumu atvieglošana ietekmēs kopējo inficēto un hospitalizēto pacientu skaitu. Politiķis piebilda: “Pretējā gadījumā mēs varēsim apsvērt nākamo soli.”

Saskaņā ar  iepriekšejiem ziņojumiem, ministre paziņoja, ka valdība veiks statistikas detalizētu plānojumu četros ierobežojošos lēmumos: epidemioloģiskā situācija, veselības aprūpes sistēmas slogs, situācija ārvalstīs un vispārējā sabiedrības drošība, ieskaitot pasākumu kontroli, kā arī sabiedrības garīgo veselību un izturību.

Lasi vēl :  Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

 • Lauris Reiniks

  0 2980

  Latvijā ļoti labi pazīstamais un zināmais mūziķis Lauris Reiniks ir nonācis savdabīgās prob

  View more
 • Mūžībā devusies

  0 7720

  Latviju atkārtoti pāršalkusi ļoti skumja un nepatīkama vēsts par vienu no Latvijas izcilākaj

  View more
 • Latviju šodien

  0 4629

  Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa... No šīs pasaules prom ir devies bijuš

  View more
 • Vecrīgā policija

  0 91769

  Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļ

  View more
 • Ķīnā ir

  0 5899

  Saskaņā ar globālo pētījumu, ko vakar vakarā publicējis Amerikāņu zinātniski akadēmiskais

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV