Ieva Florence ir kļuvusi neatpazīstama! - Fani izbrīnā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ieva Florence ir kļuvusi neatpazīstama! – Fani izbrīnā!

0 comments

Kurš gan to būtu domājis, ka slavenā aktrise Ieva Florence – Vīksna pēkšņi būs kļuvusi tik ļoti neatpazīstama. Pie tam šajā gadījumā jāpiemin tas, ka viņa televīzijas ekrānos ir redzama jau vairākus gadus un pie viņas sejas liela daļa jau ir pieradusi. Šoreiz gan viss būs pavisam savādāk un ne tā, kā tas ir parasti.

Kad sociālajos medijos parādījas viņas jaunās bildes, daudzi fani nesaprata un domāja, ka tā nav viņa – Tieši tik daudz viņa pa šo laiku paspējusi izmainīties un tam acīmredzot bijis kāds konkrēts mērķis, ko laiks arī uzzināt.

Labi zināmā aktrise Ieva Florence – Vīksne pavasarī ir ļāvusies vairāk nekā vienkārši drosmīgām pārvērtībām un pilnībā mainījusi savu vizuālo tēlu jeb izskatu. Ieva sociālajā tīklā Instagram publicējusi vairākas bildes, kurās acimredzami var redzēt viņas izmaiņas un kurām daudzi nemaz netic.

Lai cik grūti tam būtu noticēt, tomēr redzamajās bildēs tā tik tiešām ir Ieva Florence, nevis kāda cita sieviete. Grūti pat iztēloties, ka cilvēks tik ļoti krasi var mainīt savu izskatu, ko uztaisot jaunas bildes Tu vairs nevari pateikt, tas ir īstais cilvēks vai nav.

Tieši tāpat viņa pamatīgi izmainījusi savas frizūras siltu, kā arī krāsu, kas pilnībā pārsteidzis arī fanus. “Sajūta ir tā, pēc kuras tad es vados. Šoreiz bez liekām scēnām ar vienas dienas asarām un lielu prieku, sajūsmu par izdarīto nesmu varu sev pateikt : “Paldies par uzdrīkstēšanos!” “.

“Ja man jāpastāsta īsumā, tad varu pateikt, ka pārmaiņām parasti briest ilgu laiku. Bet, kad esmu nobriedusi ko mainīt savu sajūtu virumā, tad vienkārši tas ir jādara. Pie tam esot komfortā patīk sevi ielikt nekomfortā, jo tikai tā mēs varam paplašināt savas iespēju robežas un spējas atvērt arī citas tipa durvis, ko agrāk pat neesam zinājuši. Citiem vārdiem sakot, pieredze ir vienīgā mūsu augsne.”

“Un ja es uzticos savām sajūtām, tad varu būt brīva jeb dzīvot “Šeit un Tagad”, nevis katru dienu domāt par to, kā bija? Un kā būtu ja būtu? “Es esmu šeit un tagad uz visiem 100 procentiem!””

Avots

 • Šomēnes liela

  0 629

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 708

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1475

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 985

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV