Iedzīvotājiem Beidzot izmaksās Jaunu un Milzīgu naudas pabalstu! Lūk, kuri to varēs saņemt! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Iedzīvotājiem Beidzot izmaksās Jaunu un Milzīgu naudas pabalstu! Lūk, kuri to varēs saņemt!

0 comments

Lai noteiktu iedzīvotāja mājokļa vajadzības apkures sezonai, Labklājības departaments izskata iedzīvotāja ienākumus un to budžeta plānošanu, kā arī reālās to atmaksas iespējas. Viņi arī aplūko savu ģimenes locekļu ienākumus un budžetu, lai noskaidrotu, vai ir nepieciešams vēl kaut kas pārskatīt un attiecīgā veidā arī ko uzlabot. Tāpēc nesenā pagātnē tika analizēti ģimeņu budžeti, izdevumi un citi viņu dzīves aspekti, lai noteiktu turpmākos soļus. Pašlaik tas tiek uzskatīts par būtisku uzlabojumu, ja tas ļauj cilvēkiem novērtēt pašreizējo situāciju un to, kā tā ietekmē vispārējo cilvēku labklājību. Taču šobrīd svarīgākais uzdevums ir saprast, kā tas ietekmēs pašus iedzīvotājus.

Labklājības departaments, veidojot jaunā tipa budžetu, plāno izskatīt vairākus budžeta priekšlikumus. Viens no šiem priekšlikumiem ir valsts līdzfinansējums, ko departaments uzskata par daļu no saviem atbalsta pasākumiem. Turklāt dzīvokļa pabalsti tiek uzskatīti par daļu no budžeta atbalsta pasākumiem un ietekmēs budžeta konkrētos pabalstu apmērus. Primārās nodaļas vadītāja paziņoja, ka pasākumos trūcīgo personu nodrošināšanai ar naudu tiks iekļauts minimālais mājsaimniecības ienākumu līmenis. Tā ir lieliska ziņa, jo tas nozīmē, ka attiecīgā summa tiks piešķirta cilvēkiem, kuriem tā ir nepieciešama.

Piešķirot minimālo ienākumu rādītājus, tiek ņemti vērā iepriekš minētie kritēriji. Turklāt pabalsta summām tiek pievienotas noteiktas summas atkarībā no ģimenes veida. Piemēram, ģimenēm ar invaliditāti vai vecāka gadagājuma cilvēkiem sadalījuma koeficients būtu 2. Turklāt vientuļajiem pensionāriem vai invalīdiem, kuri dzīvo pilnīgi nošķirti no citiem – sadalījuma koeficients būtu 2,5.

Lai saņemtu mājokļa atbalstu šajā grūtajā laikā, svarīgi ņemt vērā visas nozīmīgās fāzes situācijas. Pie tam Veinberga skaidroja, ka saņēmēju ienākumiem ir jābūt zem minimālā ienākumu garantijas līmeņa. Ja tas tā ir, viņu ienākumi tiek reizināti ar 1,5, lai noteiktu viņu tiesības saņemt pabalstus.

Vairāk nekā 25 miljoni eiro konkrētajā gadījumā tika piešķirti tieši pensionāriem. Tas tika darīts, lai viņi varētu ātri indeksēt savas pensijas. Par pārējiem pabalstiem tiks paziņots īsi pirms konkrētu pabalstu izmaksas. Tādējādi iedzīvotāji varēs uzzināt kopējo atbalsta naudas summu un datumu.

 • Beidzot Tiek

  0 2264

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9866

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7566

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV