Iedzīvotājiem Beidzot izmaksās Jaunu naudas atbalstu! Protams, ka ne visiem, bet lūk, kuri to drīz saņems! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Iedzīvotājiem Beidzot izmaksās Jaunu naudas atbalstu! Protams, ka ne visiem, bet lūk, kuri to drīz saņems!

0 comments

Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā – Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīvotāju ienākumus un izdevumus, kā arī atmaksas iespējas atskatoties pret cilvēka galvenajiem pamatienākumiem. Tālāk jau tiek aplūkots pēdējo gadu mājsaimniecības budžets un kopējie izdevumi, lai varētu noteikt kā tieši tas skars pašus cilvēkus. Pašlaik tas tiek skaidrots kā precizējošs kopums, ko izmanto, lai varētu novērtēt esošo situāciju un visu kopumu, kas atbild par naudas lietām. Pašlaik gan svarīgākais ir tas, kā tieši tas ietekmēs pašus iedzīvotājus un ko cilvēki no tā vispār varēs iegūt? Laiks to aplūkot krietni sīkāk!

Tiek vēstīts, ka Labklājības ministrija plāno 2023.gada budžeta izstrādi papildināt ar vairākiem piedāvātajiem pasākumiem, kas ietver esošās subsīdijas mājokļiem, kā arī valsts līdzfinansējumu vietējām pašvaldībām. Šo atbalsta pasākumu vidū ir arī piedāvāts dzīvokļa pabalsta forums, kas ietekmētu pabalsta apmēru, ko ģimene šobrīd saņem. Šīs nodaļas vadītāja pastāstīja, ka par minimālo garantēto ienākumu ģimenēm tiks runāts forumā. Tā ir lieliska ziņa, jo šajā rajonā dzīvo daudz cilvēku, kuriem šis numurs būtu vajadzīgs. Apskatīsim tuvāk, ko tas viss nozīmē.

Ģimenēm ar viszemākajiem ienākumiem tiks piešķirta garantētā minimālā summa. Summu nosaka, minimālo ienākumu rindai pievienojot noteiktu summu, pamatojoties uz cilvēku skaitu mājsaimniecībā. Piemēram, vientuļš pensionārs vai invalīds, kurš dzīvo viens saņems visaugstāko koeficientu no esošās sistēmas, kas ir svarīgi īpaši tiem, kuriem nav atbalsts no citiem cilvēkiem, tāpēc par atsevišķi dzīvojošajiem ir svarīgi ņemt vērā viņu lūgumus.

Šajā situācijā Veinberga jau acīmredzami norādīja to, ka iedzīvotāju ienākumi ir zemāki par to minimālo ienākuma garantijas līmeni mājsaimniecībām, tad attiecīgi tālāk tiks piemērots koeficients 1,5 vai pašvaldības, ja vien tas būs lielāks. Tāpēc arvien vairāk iedzīvotāju varēs pretendēt uz lielākiem mājokļa pabalstiem, kas šobrīd ir ļoti svarīgi.

Jāņem vērā, ka vairāk nekā 25 miljoni Eiro jau tikuši atvēlēti pensionāru ātrākas pensijas indeksācijai, tomēr par pārējiem pabalstiem vēl tiks ziņots, kad tie tuvosies, jo tieši tad tiks precizētas konkrētas naudas summas un viss pārējais, kas attieksies uz cilvēku naudas pabalstiem nu to izmaksai!

 • Tiek paziņots,

  0 8140

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV