Gobzems ar milzu paziņojumu Šodien pārsteidzis visu Latviju - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Gobzems ar milzu paziņojumu Šodien pārsteidzis visu Latviju

0 comments

Latvijā ļoti labi zināmais un skandalozais Saeimas deputāts Aldis Gobzems nācis klajā ar pavisam satraucošu paziņojumu, ar kuru paspējis pārsteigt teju vai visu Latviju un pašlaik sociālajos tīklos viss tiek runāts ap viņu un viņa izteikumiem. Ko tad viņš tādu paziņoja?

Saiemas deputāts Aldis Gobzems sociālā tīkmekļa platformā “Facebook” beidzot ir paziņojis, ka ir pilnībā izirusi viņa un sievas Kristas laulība, kas ir liels pārsteigums daudziem no mums.

“Es un Krista Jūs vēlamies informēt, ka esam nolēmusi šķirt mūsu kopējo laulību. Lēmums tik tiešām ir abpusējs un pilnībā saskaņots. Milzīgā ar politisko darbību saistītā spriedze un patērētā enerģijas izrādījās pavisam nesavienojama ar mūsu kā pāra kopā būšanu,” paziņo Gobzems.

Tāpat Aldis Gobzems piebilda, ka abi joprojām ir mīloši vecāki saviem bērniem un paši tagad vienkārši labi draugi. Acinām nevienu mūsu privātajā jautājumā nejaukties un respektēt mūs, piebilda deputāts. Pie tam abu laulība tika noslēgta 2015. gadā.

Kā ziņots, Gobzems tika ievēlēts par 13. parlamenta deputātu kā premjerministra KPV LV (tagad – “Par cilvēcīgu Latviju”) amata kandidātu, bet 2019. gada sākumā no tā tika izslēgts. Tas ir bijis bezpartejisks deputāts, kurš pavadījis gandrīz divus gadus. Šī gada janvārī Gobzems paziņoja, ka nodibina partiju “Likums un kārtība”, kas apvienos abus. Bijusī saskaņietes  Jūlija Stefanenko un No KPV LV ievēlētie Lubovs Švecovs un Karīna Sprūda.

Partijas manifestā tika norādīts, ka, tā kā “Latvija ir strupceļā un stagnē”, ir nepieciešams jauns politiskais spēks. Gobzems kļūs par partiju, kas “apvieno valsti un pārstāv to sabiedrības daļu, kas izvēlas neuzticēties izsmeltiem un morāli bankrotējušiem politiķiem”.

Avots

 • Vīrs viņu

  0 12

  Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei - Alisei bija regulāri ķīmijterapij

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2048

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3920

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV