Globa ir nosaucis 3 Zodiaka zīmes, kuras Decembrī iekulsies pamatīgās nepatikšanās un problēmās - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Globa ir nosaucis 3 Zodiaka zīmes, kuras Decembrī iekulsies pamatīgās nepatikšanās un problēmās

0 comments

Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodiaka pārstāvjiem jābūt uzmanīgiem – viņiem var rasties nopietnas problēmas un pamatīgas grūtības, tāpēc nopietni jāņem vērā visi Globas ieteikumi un sakāmais, protams, tiem, kam tas tiešām interesē un rūp!

Dvīņi!
Saskaņā ar zvaigžņotajām debesīm, Dvīņi darbā saskarsies ar lielām grūtībām. Ja Zodiaka pārstāvji ir bezatbildīgi par savu darbu, viņi situāciju varēs beidzot vērst par labu.. Pāvels Globa iesaka Dvīņiem nopietnāk uztvert dažus darbus, ar kuriem Dvīņi nodarbojas, un mēģināt atklāt visus savus talantus, un tad nepatikšanas un problēmas samazināsies.. Radinieki un draugi palīdzēs atrisināt radušās problēmas, ja cītīgi visu izskaidrosiet!

Jaunava!
Pat tālā pagātnē atbildība jāuzņemas šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Turklāt jaunavas esošā vide un komunikācija ar citiem var radīt nepatikšanas. Viņi pat vēlēsies sākt risināt citu problēmus, kamēr pašiem uz kakla būs jau gana daudz citu lietu!  Tomēr to nevajadzētu darīt, jo tādā veidā cietīsiet smagi Jūs paši.

Radinieki un draugi paši varēs atrisināt savas problēmas, tāpēc astrologs iesaka zīmes pārstāvim galvenokārt tikt galā ar finansiālām problēmām. Decembris ir labākais laiks, lai izkļūtu no parādiem.

Zivis!
Pāvels Globa brīdināja, ka Zivīm drīz būs jāatrisina ilgstošas ​​problēmas. Decembrī viņus sagaida arī dažādas ikdienas nepatikšanas, kas būs ļoti kaitinošas. Zvaigznes saka, ka šiem cilvēkiem visas grūtības būs jāpārvar pašiem. To virzīšana citiem nav labākais risinājums.

 • Sinoptiķi izplata

  0 284

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3847

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3401

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5030

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4393

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV