Fantastiskas ziņas cilvēkiem! Jau drīzumā konkrēta cilvēku daļa varētu saņemt vēl 200 Eiro pabalstu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Fantastiskas ziņas cilvēkiem! Jau drīzumā konkrēta cilvēku daļa varētu saņemt vēl 200 Eiro pabalstu!

0 comments

Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvotāju šis laika posms ir ļoti smags, kas ir acīmredzami saprotams, taču šai cilvēku daļai ļoti ātri ir nepieciešams milzīgs un efektīvs atbalsts, lai tikai varētu nenoslīkt šajā smagajā burbulī, jo ir daudz grūtāk nekā varētu iztēloties, tomēr ir cilvēku daļa, kam tas joprojām nav saprotams! Arī šajā situācijā ne viss ir tik ļoti vienkārši kā varētu likties! Līdz ar to, tiek veidoti dažāda tipa atbalsta mehānismi, kuros iedzīvotāji varētu iegūt sev jaunu pabalstu! Ja iepriekš visi atbalsta pasākumi bija saistīti ar elektroenerģijas cenu kāpumu, tad pašlaik tas viss ir citu iemeslu dēļ, laiks lūkot sīkāk!

Nedrīkst aizmirst par to, ka priekšā gaidāms vēl liels un pamatīgs inflācijas kāpums un nedrīkst aizmirst, ka esošais lēciens nav itin nekas, salīdzinot ar to, kas vēl var sekot! Īpaši dārgāka paliks ne tikai degviela, bet arī pārtika un, protams, viss pārējais, kas tiek saistīts ar visām šīm jomām un to ir pavisam vienkārši izskaidrot! Jo dārgāka degviela globāli, jo dārgākas attiecīgi ir visas pārējās lietas jeb preces. Tāpēc, ka viss iet caur loģistiku, lidmašīnām, kuģiem un kravas mašīnām, kas “rij” degvielu milzīgos apjomos, tāpēc arī automātiski visam kāpj cenas, jo pārvadāšana ir kļuvusi ļoti dārgāka, taču laiks ķerties pie paša svarīgākā!

Saistībā ar milzīgo cenas lēcienu un ar to, ka cenas turpina pieaugt, būs arī ļoti jaunas un būtiskas izmaiņās pašiem pensionāriem, kuru pensijas apmērs nemaz nepārsniedz maznodrošināto ģimeņu slieksni. Jau Latvijas Radio Krustpunktā paziņoja, ka esošā situācija ir tāpēc, lai pensionāriem varētu piešķirt šo vienreizēju 200 Eiro atbalstu. Atbildot uz konkrēto paziņojumu Labklājības ministrs Gatis Eglītis jau lika saprast, ka ministrija nodrošinās inkasācijas partneriem dažāda veida atbalsta pasākumus, kas būs vērsta uz trūcīgo publiku.

Līdz ar to, viņš izteicās, ka ministrija piešķirs vienreizējo 200 Eiro atbalstu pensionāriem, kuru esošais pensijas apjoms nemaz nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības ienākuma daļu, kas konkrētajā gadījumā ir 436 Eiro lielumā, taču tas vēl nav beidzamais!

Konkrētajos gadījumos un apstākļos, kur mājsaimniecībām ar zemiem ienākumiem tiek noteikts konkrēts maksimālais naudas slieksni! To attiecīgi nosaka katra pašvaldība, taču ir ļoti svarīgi ņemt vēra, ka pirmā un vienīgā persona mājsaimniecībā nevar pārsniegt šo 436 Eiro slieksni un visiem pārējiem ne lielāku par 305 Eiro. Tas ir svarīgi visiem, kas vēlas pretendēt uz šo atbalstu.

 • Tiek paziņots,

  0 8119

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2089

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6600

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV