Epidemiologi dēļ milzīgā Covid-19 inficēto rekorda paziņo būtisku informāciju, kas obligāti būs jāievēro arī Tev! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Epidemiologi dēļ milzīgā Covid-19 inficēto rekorda paziņo būtisku informāciju, kas obligāti būs jāievēro arī Tev!

0 comments

SPKC uzskata, ka pozitīvu Covid-19 gadījumu skaitu šodien nevar vērtēt kā atsevišķu tendenci, un situācija jānovērtē vismaz pēdējo septiņu dienu laikā. Pēdējo 7 dienu laikā SPKC lēsa, ka pozitīvo testu īpatsvars bija 6,6%, bet, salīdzinot ar 5,8% pirms nedēļas, saslimstības pieauguma intensitāte pēdējās 7 dienās ir samazinājusies, taču joprojām ir ļoti augsta.

SPKC norādīja: “Tomēr joprojām katrs otrais pacients nevar pateikt, kur ir inficēts – viņi atrodas darbā, mājās, izmanto  sabiedrisko transportu un tiekas ar radiniekiem, kā arī saviem draugiem.”

“Epidemiologi aicina samazināt kontaktus, bet, ja nepieciešams satikties, ieturēt divu metru distanci. Vienoties ar darba devēju par attālinātu darbu, veidot savu sociālo “burbuli”, izvērtējot visus riskus,” ziņo SPKC.

Jauns.lv ziņoja, ka pagājušajā piektdienā Latvijā tika konstatēts visvairāk jaunu Covid-19 gadījumu vienā dienā – 642 gadījumi. Dienu iepriekš Latvijā mira septiņi Covid-19 cilvēki, tātad kopējais no slimības mirušo skaits sasniedza 153.

No vakar mirušajiem Covid-19 pacientiem 6 bija vecuma grupā no 75 līdz 85 gadiem, bet otri- vecuma grupā no 90 līdz 95 gadiem. Latvijā apstiprināts, ka 153 cilvēki ir inficējušies ar Covid-19 un ir miruši.

Pēdējā dienā tika veikti 7204 Covid-19 testi, bet pozitīvo testu īpatsvars sasniedza 8,9%. SPKC iepriekš paskaidroja, ka šis skaitlis tiek uzskatīts par nozīmīgu Eiropas Savienībā, jo vairāk nekā 4% slimības izplatība tiek uzskatīta par ātru un nekontrolētu.

Avots

 • Beidzot gaidāms

  0 6113

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3539

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4074

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4084

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1282

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV