"Dzirdēju Sievietes Kliedzinus, Kas Ātri Vien Apklusa" - Rīgā pastrādāta nežēlīga slepkavība - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Dzirdēju Sievietes Kliedzinus, Kas Ātri Vien Apklusa” – Rīgā pastrādāta nežēlīga slepkavība

0 comments

Rīgā, Ziepniekkalnā, daudzdzīvokļu mājā Ozolciema ielā, 30 gadus vecs vīrietis nogalināja savu sievu. Kaimiņš pastāstīja, ka ģimene pavisam nesen tur tikai ievākušies, taču kā vēsta TV3 “Degpunktā”, iepriekš bijuši vairāki strīdi, kurus dzirdējuši blakus esošo kaimiņi, kas tad brīžiem arī centušies palīdzēt!

Apkārtējie cilvēki sacīja, ka, iegādājoties īpašumu, visu vasaru tika veikti remonti, bet viņi tur sāka pastāvīgi dzīvot tikai augusta beigās. Mēnesi ģimenes dzīve bija samērā mierīga, taču vienā septembra naktī viss ātri mainījās. Sīvs ģimenes konflikts izjauca citu mieru, un kaimiņiem bija jāiejaucas, jo situācija palikusi pārmērīgi traka.

“Viņiem bija  skandāls. Es došos pie viņiem un izsaukšu policiju. Kad es uzkāpu augšā, viņš sievieti bija ielicis kāpņu telpā. Es lūdzu jūs izskaidrot faktisko situāciju, vai man nepieciešama mana palīdzība? Viņa teica: “Es nezinu, es nezinu, kas notiek viņa galvā!” Tā viņa man neko vairāk arī nepaskaidroja.

Vīrietis atvēra durvis pilnīgi kails, uzmeta viņai atslēgu un pēc tam aizvēra durvis. Es pat nosodīju viņu par nespēju klusēt, jo tas ietekmēja visu apkārtējo nervu sistēmu. Viņš atbildēja, ka viņam ir vienalga, bet pats bija samērā  mierīgs. Pirmā stāva iedzīvotāji teica, ka vizuāli viņš izskatās kā normāls cilvēks. Kaimiņš pastāstīja, kā mierīga dzīve beidzās pēc šī perioda. Visu septembri naktī aiz dzīvokļa durvīm var dzirdēt skaļas sarunas un sievietes kliegšanu.

Oktobrī bija liels skandāls, un kaimiņiem to nācās klausīties. Tad viss atkal beidzas ar dzīvesbiedra izraidīšanu. Vīrieša uzvedība bija pietiekama, lai neļautu kaimiņiem izsaukt policiju. Tiek teikts, ka pāris nākotnē centīsies netraucēt citu iedzīvotāju mieru, kā tas ir bijis pēdējās nedēļās.

15. novembrī tracis atkal izcēlās, taču šoreiz, ņemot vērā iepriekšējos kašķus, kaimiņi ir zaudējuši modrību un maz rūpējas par abu pušu attiecībām.

“Mana sieva tajā laikā bija mājās. Viņa dzirdēja kliedzienus. Bija agrs rīts, es dzirdēju sievietes kliedzienus un drīz tiek  apklusa. Pirms tam tur kaut kas nokrita,bija troksnis. Šķiet, ka šai jaunajai sievietei ir  bērns, taču mēs nekad neesam dzirdējuši nevienu ierosinājumu, ka bērns tur dzīvo. Mēs nedzirdējām bērna balsi. Sieva sekoja līdzi notiekošajam un šeit vakarā ieraudzīja policijas automašīnu, kas nāca pie mājas no abām pusēm!

Cits kaimiņš atklāja, ka ieradusies policija: “Viņš sāka uzdot dažādus jautājumus. Vīrietis viņiem atvēra durvis. Es joprojām jautāju, vai viņu nogalināja? Mēs nedzirdējām strīdu kā parasti.”

Tomēr noziegums ir acīmredzams. Uz sievietes ķermeņa bija vērojamas vardarbības pazīmes, un 30 gadus vecais ģimenes galva tika apstiprināts kā aizdomās turamais. Policija viņu aizturēja un pavadīja uz policijas iecirkni, kur viņš tika turēts izolatorā.

Policijas komentārs par Ziepniekkalna smagajiem noziegumiem joprojām ir neskaidrs. “Saskaņā ar Krimināllikuma 116. pantu par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, tas ir, slepkavība. Par šādiem noziegumiem draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 5 līdz 20 gadiem, ar pārbaudes laiku uz laiku līdz 3 gadiem. Policija otrdien, 17. novembrī, informēja. : “Cilvēka aizturēšanai tiesa noteica drošības pasākumus. “

Avots

 • Beidzot gaidāms

  0 7259

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3562

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4093

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4092

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1290

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV