Divas policijas ekipāžas un mediķu brigāde! Lūk, kas var notikt ar ikvienu, ja pretosies pašizolācijai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Divas policijas ekipāžas un mediķu brigāde! Lūk, kas var notikt ar ikvienu, ja pretosies pašizolācijai

0 comments

Pēdējās dienās varam dzirdēt daudz un dažādus stāstus par cilvēkiem, kuri neievēro obligāto karantīnu un pašizolāciju tiem, kuriem tā ir noteikta. Iepriekš jau tika paziņoti piesardzības pasākumi, kā arī sodi, ja šīs darbības netiks ievērotas un varēs apdraudēt arī citus cilvēkus. 

Šoreiz ļoti nepatīkama situācija ir notikusi Liepājā. Portāls liepajiniekiem.lv paziņoja, ka nācās iesaistīt veselas divas policijas ekipāžas un ātro palīdzību ar mediķu brigādi, kuri bija spectērpos, lai tikai varētu aizturēt kādu vīrieti.

Patreizējā informācija liecina, ka notikumi bijuši tik tiešām interesanti, jo viss esot noticis burtiski kā filmās, jo policijai nācās nedaudz papūlēties, lai varētu atrast šo vīrieti un beigu beigās saukt pie atbildības. Arī mediķiem nebija viegli nokārtot šo situāciju.

Tomēr galu galā, kas īsti notika un kāpēc šis vīrietis tika aizturēts? Izrādās, ka šādu situāciju var piedzīvot ikviens, ja netiks ievērotas prasītās darbības no valsts puses.

Pēc Liepajniekiem.lv esošās informācijas, konkrētās policijas ekipāžas darbiniekiem nācās aizturēt vīrieti, kurš esot izbēdzis pats uz savu galvu no slimnīcas. Tāpat viņš esot klaigājis, ka ir inficējis ar koronavīrusu izraisīto COVID -19.

Un kā izrādās, tas esot bijis tikai sākums. Viņš klaigājis un vairākas reizes draudējis, ka inficēs arī citus cilvēkus, jo viņš pats esot inficējies. Arī Valsts Policija portālam paziņoja un apstiprināja, ka no mediķiem tik tiešām tika saņemts lēmums aizturēt šo vīrieti.

Jo viņam bija iespējami koronavīrusa Covid-19 simptomi. Vīrietis bija arī manāmi iereibis un nepakļāvās mediņiem, tāpēc nekavējoties tika iesaistīta policija, lai konkrēto vīrieti varētu savaldīt. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, lai veiktu koronavīrusu testu, jo vinš nesen pats atgriezies no ārvalstīm.

 • Gaidāmi vēl

  0 1306

  Patreizējā situācija rāda, ka situācija kļūst aizvien kritiskāka un nepatīkamāka, to norā

  View more
 • Viņķele kritiski

  0 3022

  Sabiedrībā plaši pazīstamā Veselības Ministre Ilze Viņķele ļoti asi reaģējusi par cilvēk

  View more
 • Kariņš nupat

  0 5387

  Ministru prezidents Krišjānis Karišs (JV) aicināja Latvijas iedzīvotājus ierobežot Covid-19 i

  View more
 • RIMI Nāk

  0 14742

  Attiecībā uz Covid-19 izplatību Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot jaunajiem valdības p

  View more
 • Viņķele ar

  0 3790

  Plaši pazīstamā Veselības ministre Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar tiešām nepatīkamu pazi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV