Divas policijas ekipāžas un mediķu brigāde! Lūk, kas var notikt ar ikvienu, ja pretosies pašizolācijai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Divas policijas ekipāžas un mediķu brigāde! Lūk, kas var notikt ar ikvienu, ja pretosies pašizolācijai

0 comments

Pēdējās dienās varam dzirdēt daudz un dažādus stāstus par cilvēkiem, kuri neievēro obligāto karantīnu un pašizolāciju tiem, kuriem tā ir noteikta. Iepriekš jau tika paziņoti piesardzības pasākumi, kā arī sodi, ja šīs darbības netiks ievērotas un varēs apdraudēt arī citus cilvēkus. 

Šoreiz ļoti nepatīkama situācija ir notikusi Liepājā. Portāls liepajiniekiem.lv paziņoja, ka nācās iesaistīt veselas divas policijas ekipāžas un ātro palīdzību ar mediķu brigādi, kuri bija spectērpos, lai tikai varētu aizturēt kādu vīrieti.

Patreizējā informācija liecina, ka notikumi bijuši tik tiešām interesanti, jo viss esot noticis burtiski kā filmās, jo policijai nācās nedaudz papūlēties, lai varētu atrast šo vīrieti un beigu beigās saukt pie atbildības. Arī mediķiem nebija viegli nokārtot šo situāciju.

Tomēr galu galā, kas īsti notika un kāpēc šis vīrietis tika aizturēts? Izrādās, ka šādu situāciju var piedzīvot ikviens, ja netiks ievērotas prasītās darbības no valsts puses.

Pēc Liepajniekiem.lv esošās informācijas, konkrētās policijas ekipāžas darbiniekiem nācās aizturēt vīrieti, kurš esot izbēdzis pats uz savu galvu no slimnīcas. Tāpat viņš esot klaigājis, ka ir inficējis ar koronavīrusu izraisīto COVID -19.

Un kā izrādās, tas esot bijis tikai sākums. Viņš klaigājis un vairākas reizes draudējis, ka inficēs arī citus cilvēkus, jo viņš pats esot inficējies. Arī Valsts Policija portālam paziņoja un apstiprināja, ka no mediķiem tik tiešām tika saņemts lēmums aizturēt šo vīrieti.

Jo viņam bija iespējami koronavīrusa Covid-19 simptomi. Vīrietis bija arī manāmi iereibis un nepakļāvās mediņiem, tāpēc nekavējoties tika iesaistīta policija, lai konkrēto vīrieti varētu savaldīt. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, lai veiktu koronavīrusu testu, jo vinš nesen pats atgriezies no ārvalstīm.

 • Jau nākamnedēl

  0 1084

  Tā kā Covid-19 uzliesmojums varētu turpināties nākamā mēneša laikā, valdība lems nākamned

  View more
 • Slimi cilvēki

  0 1292

  Cilvēki, kuri ir saslimuši ar klepu un iesnām joprojām turpina iet uz darbu, veikaliem un aptiek

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 5151

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Agrā pirmdienas

  0 3203

  Agrā pirmdienas rītā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja, ka iepriekšēj

  View more
 • Lieliskas ziņas!

  0 2647

  Sākotnējā Itālijas neuzmanība īsā laikā ļāva viņu valstij kļūt par otro visvairāk sag

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV