"Diemžēl, bet Mēs Esam pieņēmuši Lēmumu!" Zavorotņukas ģimene pasaulei paziņo līdz šim svarīgāko paziņojumu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Diemžēl, bet Mēs Esam pieņēmuši Lēmumu!” Zavorotņukas ģimene pasaulei paziņo līdz šim svarīgāko paziņojumu!

0 comments

Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka ir pavisam ļoti smagi slima un tas ilgst jau ļoti ilgi, lai neizteiktos vairāk. Līdz šim ģimene atteikusies sniegt jebkādus komentārus par zvaigznes veselību, taču šobrīd lietas mainās ļoti strauji, jo notikušas dažas lietas par kurām nevar tā vienkārši klusēt, jo tas saistīts ar viņu pašu.  Radinieki nolēma vienreiz par visām reizēm pārtraukt pastāvošo klusumu šī konkrētā iemesla dēļ, kurš tālāk tiks paziņots. Viņi beidzot ir gatavi nākt klajā ar oficiālo informāciju, no kuras līdz šim ir izvairījušies, taču tagad beidzot ir pienācis tas brīdis!

Aktrises Anastasijas Zavorotņukas Instagram profilā parādījās oficiāls viņas ģimenes paziņojums. Viņi beidzot godīgi apņēmās savā oficiālajā kontā dalīties ar jebkāda veida ziņām par aktrises patieso identitāti un viņas veselība stāvokli. Tas tika darīts tikai tāpēc, lai neizraisītu nekādas spekulācijas par aktrises slimību, vēsta PostTimes. “Visas ģimenes vārdā vēlamies izteikt sirsnīgu paldies mūsu draugiem, kuri izrādīja lielu iniciatīvu un izveidoja kontus pret meliem un visām negantībām, kas parādās masu medijos. “Bet diemžēl Instagram konts “podderzhka_azavorotnyuk” tika bloķēts, kas bija mūsu galvenais konts, kur rakstījām visu informāciju par viņas veselību.

Būtu žēl, ka šādu reālu, vienotu masu izrāvienu neatzītu robotu sistēmas, taču mūsu kontu atzina par tādu! Tik daudz nevienlīdzīgu cilvēku palīdz un pievienojas, bet palīdzības konts tika bloķēts. Laika gaitā konts nav atjaunots, taču mēs piekrītam turpmāk publicēt ziņas viņas oficiālajā kontā. Tikai tad mēs varam teikt patiesību, jo tas ir svarīgi ikvienam no mums!

“Mēs patiesi mīlam un novērtējam visus savus tuviniekus, radus, kolēģus un visus pārējos par viņu milzīgo atbalstu. Liels paldies jums visiem,” teikts paziņojumā. Pateicīgajā Zavorotnika radinieku ģimenē ir: Stass Mihailovs un viņa sieva Irina. Nikolajs Baskovs, Nataša Koroļova un Anna Semenoviča u.c.

Izskanējis, ka krievu aktrise Anastasija Zavorutņuka ir gandrīz vai vispār neatpazīstama. Aculiecinieki, kas viņu redzējuši pēc izlaišanas no slimnīcas, teica to pašu. Pagaidām atliek tikai cerēt, ka viņas veselība uzlabojas, jo pašreizējā situācija ir ļoti bēdīga viņai un viņas ģimenei.

 • "AirBaltic" meklē

  0 6623

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2158

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 160

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2903

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5935

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV