Cilvēkiem tiks izmaksāts vēl viens pabalsts, protams ne visiem! Lūk, kuriem cilvēkiem tas tiks piešķirts! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cilvēkiem tiks izmaksāts vēl viens pabalsts, protams ne visiem! Lūk, kuriem cilvēkiem tas tiks piešķirts!

0 comments

Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības Ministrija konkrēti ņems vērā pērn izstrādāto mājsaimniecības relatīvo izdevumu budžetu, tā vēstījusi ministrija. Jāņem gan vērā, ka šis MRI budžets ir liels radītājus kopums, kas ticis izstrādāts, lai varētu novērtēt esošo rīcībpolitikas adekvātumu, kā arī skaidri kalpotu par atskaites punktu dažādu ar ienākumu un izdevumu saistītu rīcībpolitiku un tā izstrādi, tomēr kā tas īsti ietekmēs iedzīvotājus un kas gaidāms tālāk?

Pie tam esošais priekšlikums par mājokļa pabalsta konkrēto piešķiršanu un valsts līdzfinansējumu pašvaldībām ministrija virzīs kā prioritāro pasākumu sarakstam 2023. gada budžeta konkrētā izstrādes procesā, tā ziņo nra.lv. Pie tam LM Sociālā darba un sociālās palīdzības politikas departamenta vecakā, informēja, ka konkrētā mājokļa pabalsta forumulā tiekot ietverta arī garantētā minimālā ienākuma sliekšņa summa mājsaimniecībai, kas tad attiecīgi arī ietekmē mājokļa pabalsta lielumu. Tad arī, lai daļēji kompensētu izdeveumus mājokļa pabalstam, garantētā minimālā ienākuma sliekšņu summai tiek pievienots konkrēts koeficents atbilstoši mājsaimniecības veidam un tad tiek noteikta tā summa. Paskatīsimies uz to mazliet smalkāk!

Piemēram, atsevišķi dzīvojošai pensijas vecuma personai vai arī atsevišķi dzīvojošai personai ar invaliditāti tiks piemērots koeficents “2,5” vai pašvaldības noteikto koeficientu, ja tas būs lielāks. Taču mājsaimniecībai, kurā ir tikai pensijas vecuma personas vai personas ar invaliditāti, tiks piemērots koeficients “2” vai pašvaldības noteikto koeficientu, ja tas būs lielāks. Savukārt pārējām mājsaimniecībam noteiktā garantētā minimālā ienākuma sliekšņa summai piemērot koeficientu “1,5” vai pašvaldības noteikto koeficentu, ja tas ir lielāks par šo 1,5. Tomēr, ko tas īsti nozīmē iedzīvotājiem un kā saprast konkrēto summu?

Jāņēm vērā, ka Veinberga jau ir noradījusi, ka šī gada pirmajos trijos mēnešos mājokļa pabalstam kvalificējās daudz vairāk personu nekā tas bija 2021. gada oktobrī, novembrī un decembrī. Tāpat tiek ziņots, ka patreiz apzinoties nākamā apkures cenu kāpumu vēl vairāk, LM paredz diezgan lielu potencioālu rīcību konkrēti 6 dažādos virzienos – krietni ātrāka pensiju indeksēšana, vienreizējs pabalsts mazo pensiju saņēmējiem, transporta pabalsts personām ar invaliditāti, kā arī minimālā ienākuma līmeņa reforma un palielināts mājokļa pabalsts, visbeidzot arī minimālās algas paaugstināšana.

Jau pašlaik koalīcijā ir panākta konkrēta vienošanās par agrāku pensijas indeksāciju, kas tiks veikta septembrī un tas ir par mēnesi agrak, nekā iepriekš tika domāts. Konkrētais risinājums valstij izmaksāt nedaudz vairāk par 25 miljoniem eiro. Savukārt par pārējiem pabalstiem diskusijas vēl turpināsies, taču konkrēti pabalsti tik tiešām būs!

 • Fantastiskas ziņas

  0 892

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3058

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9407

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 560

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25161

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV