Cik tad patiesībā Pelna un Tērē VID vadītāja Ieva Jaunzeme - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cik tad patiesībā Pelna un Tērē VID vadītāja Ieva Jaunzeme

0 comments

Nesen pēc tam, kad plašsaziņas līdzekļi bija noraizējušies par iespējamo prezidenta Egila Levita atalgojuma pieaugumu, tāpat kā Latviju un pasauli piemeklēja Covid-19 krīze, Valsts prezidenta kanceleja nolēma vērsties pie likumdevējiem, lai algu nepalielinātu, savādāk tas viss izskatītos pārāk nesmuki!

Kā rakstīja žurnāls “Kas Jauns”, jāpievērš uzmanība faktam, ka prezidents pats norādīja, ka algu palielināšana ir sistēmiska. Un atzina, ka prezidentam bija taisnība. Valsts un pašvaldību amatpersonu algu palielinājums ir saistīts ar vienu aspektu – valsts minimālās algas lielumu. Un nākamgad plāno palielināt minimālo algu no esošajiem 430 eiro līdz 500 eiro, kas nozīmē, ka visiem ierēdņiem, valsts un pašvaldību darbiniekiem alga palielināsies vidēji par 16,27%.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ieva Jaunzeme uzraudzīs arī privāto uzņēmumu aplikšanu ar nodokļiem, un tas, protams, nav izņēmums. Pēc “Kas Jauns” aplēsēm, Jaunzemes alga no nākamā gada palielināsies par gandrīz 615 eiro mēnesī, un gada griezumā tā būs tuvu 7375 eiro, kas ir ļoti iespaidīga naudas summa.

Saskaņā ar Jaunzemes iesniegto oficiālo 2019. gada paziņojumu viņa pagājušajā gadā sāka strādāt VID no 2019. gada 11. februāra un saņēma atlīdzību 42857 eiro apmērā. Saskaitot visas Jaunzemes darba dienas (ja pieņemam, ka viņa strādā pilnu slodzi), tad viņas darba alga VID ir aptuveni 40 393 eiro. Tomēr oficiālajā paziņojumā Jaunzemes ienākumi ir pārsnieguši aptuveni 2464 eiro, kas var nozīmēt, ka viņa ir saņēmusi vairākus tūkstošus eiro prēmijās par VID vadīšanu ar pamatalgu.

Pagājušajā gadā Jaunzeme kopumā nopelnīja 50 548,4 eiro, no kuriem 42 857 eiro tika izmantoti VID darbu veikšanai, 7410,60 eiro bija darbam Ekonomikas ministrijā, viņas pēdējā darba diena bija 2019. gada 8. februāris, kā arī viņa guva labumu no VSAA.

Kopumā Jaunzemes vidējie mēneša ienākumi pagājušajā mēnesī bija 4210 eiro, kas palielināja viņas bezskaidras naudas uzkrājumus bankā par 8441,63 eiro.

Attiecībā uz VID ģenerāldirektora paziņotajiem ienākumiem jāatzīmē, ka tie ir kopējie ienākumi, tādēļ, ja pieņemam, ka Jaunzemei ​​ir apgādājams bērns, viņas faktiskie ienākumi “uz rokas” ir daudz mazāki, aptuveni 2950 Eiro. Rezultātā Jaunzemes mēneša alga ir mazāka par 3000 Eiro, un viņš mēnesī tērē aptuveni 2100 Eiro.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 14

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3755

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3388

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5024

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4387

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV