"Būs jāmaksā vairākas reizes dārgāk!" CSDD no Aprīļa krietni pacels cenas būtiskiem pakalpojumiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Būs jāmaksā vairākas reizes dārgāk!” CSDD no Aprīļa krietni pacels cenas būtiskiem pakalpojumiem!

0 comments

Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad nedaudz pagaidiet! Tas viss ir tikai sākums un jau pavisam drīz nāksies maksāt par tiem pašiem pakalpojumiem pat vairākas reizes dārgāk. Tas radījis milzu neizpratni daudziem autovadītājiem, jo kāpēc gan tā ir jādara? Neskatoties uz to, izmaiņas vienalga stāsies spēkā un vairs neko nevar mainīt šajā ziņā. Cilvēkiem vienkārši nāksies maksāt vairāk un šajā ziņā nekādas citas izejas vairs nav un nebūs. Tās, protams, ir ļoti neiepriecinošas ziņas autovadītājiem.

Viens no lielākajiem pieaugumiem būs par vairāk nekā 12 reizēm! Tā būs jaunā samaksa par transportlīdzekļu tirdzniecības vietas reģistrāciju, vai nav kosmoss? Tieši no aprīļa mēneša cenas ir plānots celt daudzos CSDD tipa pakalpojumos. Pašas lielākās izmaiņas jeb pareizāk būtu teikt dārgākās ir gaidāmas transportlīdzekļu vietas reģistrāciju. Šeit gan tas neattiecas uz visiem, bet vienalga uz komersantiem, vai tiem, kas pārdod lietotus spēkratus. Esošo 14 Eiro vietā, vajadzēs šķirties no 174 Eiro. Bet pagaidiet, līdz tiksim līdz ierastajiem maksājumiem ejot skati un pārējiem!

Sāksim ar mazāk svarīgo, bet runājot par numura zīmēm, kas satur tikai viena cipara zīmes vai tādu pašu kombināciju, cena jau no esošajiem 300 Eiro pieaugs uz 500 Eiro. Taču arī ierastajām numura zīmēm pacelsies cena, šoreiz gan nedaudz, bet vienalga – būs par 1,69 Eiro dārgāk. Tie, kuri liek tiesības, pavisam noteikti sūdzas par to, cik dārgi ir eksāmeni, taču neuztraucieties, arī tagad par B kategorijas eksāmena mašīnas izmantošanu būs jāmaksā 15 Eiro! Laiks ķerties pie lietām, kuras ir jāmaksā visiem!

Visiem labi zināmā tehniskā apskate! Vai varat iedomāties par cik šim pakalpojumam kāps cena? Šoreiz gan tie vairs nebūs pāris eiro uz kopējā fona, bet gan var pārsniegt desmit un pat desmitos atkarībā no modeļa un motora tilpuma! Plānojas, ka tehniskā apskate paliks dārgāka, nu jau par 10%, kas tik tiešam jau varēs labi iesist pa kabatu. Vairāk gan paveiksies, tiem kuriem mašīnām ir mazas atgāzes, ietaupīs uz mazo ceļa nodokli, taču vienalga par tehnisko maksāsiet vairāk!

Lai arī kopumā tiek traktēts, ka tas nekas daudz nav, taču ņemot vērā iespaidīgos CSDD ienākumus, jāpadomā vai cenu celšana tik tiešām ir tik ļoti pamatota, jo tehniskā apskate ir obligāts pasākums. Attiecīgi visu laiku tiek noslogots CSDD un naudiņa viņiem plūst ļoti labi. Jāņem vērā, ka cenu izmaiņas cilvēki noteikti sajutīs, it īpaši šajā grūtajā laika periodā.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1571

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 310

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 467

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV