Bricis ziņo, ka Latvijai Straujā Ātrumā Tuvojas Sniegs! Rīt gaidāms kārtīgs sniegs, citviet arī spēcīgs negaiss! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Bricis ziņo, ka Latvijai Straujā Ātrumā Tuvojas Sniegs! Rīt gaidāms kārtīgs sniegs, citviet arī spēcīgs negaiss!

0 comments

Toms Bricis jau paspējis paziņot, ka Piektdien Latvijā ieplūdīs iespaidīgākas vēsā gaisa masa, līdz ar to temperatūra ne tikai krasi un strauji pazemināsies, bet daudzviet būs gaidāms sniegs, kā arī spēcīgi un lokāli pērkona negaisi, tā liecina jaunākās laika prognozes.

Dienvidrietumos būs gaidāms ļoti stiprs un rietumu vējš, naktī brāzmas būs no  15-20 metri sekundē, bet piekrastes rajonos 24 metri sekundē, kas tikai uzņems savu speku un beigās pārvērtīsies par lokāliem ļoti spēcīgiem pērkona negaisiem un ne tikai!

Debesis kļūs skaidrākas tikai dienas pirmajā pusē. Pa dienu nedaudz spīdēs saule, taču lielākoties līs un no rīta daudzviet būs sagaidāms slapjš sniegs. Galvenokārt tas būs centrālajā Latvijas daļā, taču gaidāms arī lietus.

Lielākoties līs tieši naktī, bet no rīta daudzviet būs gaidāms sniegs, galvenokārt Kurzemē un Vidzemē būs arī pērkona negaiss. Vispēcīgāks sniegs tieši Vidzemē, veidojot samērā palielu sniega kārtu. Jāņem vērā, ka daudzi Latvijas ceļi var kļūst slideni un noklāti ar melno ledu.

Zemākā nakts temperatūra ir +1 .. + 5 grādi, un augstākā Kurzemes un Vidzemes centrālajos rajonos ir 0 ..- 1 grāds. Dienas maksimālā temperatūra ir +2 .. + 7 grādi.

Rīgā naktī gaidāms pamatīgs lietus, un rīta lietus var pārvērsties slapjā sniegā. Dienā lielākoties parādīsies neliela saule, bet joprojām būs gaidāms lietas, un naktī var stipri snigt.

Naktī gaidāms rietumu un dienvidrietumu vēja brāzmas ar 16-19 metriem sekundē, bet dienā augstākās vēja brāzmas būs  12-14 metri sekundē. Minimālā gaisa temperatūra naktī ir +1 .. + 2 grādi, un maksimālā temperatūra dienā – + 4 .. + 5 grādi.

Avots

 • Beidzot gaidāms

  0 6446

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3544

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4080

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4086

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1285

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV