Beidzot tiek paziņots par Energocenu kāpuma naudas atbalstu iedzīvotājiem! Lūk, kad sāks izmaksāt šo naudu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot tiek paziņots par Energocenu kāpuma naudas atbalstu iedzīvotājiem! Lūk, kad sāks izmaksāt šo naudu!

0 comments

Tad arī beidzot klajā ir nākušas ļoti labas ziņas par atbalsta sniegšanu iedzīvotājiem, kas tad ciešā veidā ir saistīts ar pavisam milzīgo Energoresursu kāpumu, itin nemaz nerunājot, kas patiesībā varētu notikt rudenī, jo tieši tad būšot gaidāms pats sāpīgākais moments visā šajā grūtajā periodā! Patreiz runa gan iet par energoresursu atbalstu iedzīvotājiem un par to ir jāsāk domāt ļoti laicīgi. Tas tāpēc, ka nākamā apkures sezona vairs nav aiz kalniem un tas ir daudz drīzāk nekā varētu šķist! Šī iemesla pēc ir laiks aplūkot un iepazīties ar jaunāko informāciju par visu esošo situāciju un ko to plānojas risināt.

Patreiz oficiālā informācija parāda, ka jau līdz nākamajai nedēļai atsevišķām ministrijām ir pavisam obligāts uzdevums izstrādāt piedāvājumu par pašu galveno un visaptverošu mērķētu pabalstu sistēmu, kurai vajadzēs darboties jau no 1. septembra. Patreiz labās ziņas ir tāds, ka konkrētais atbalsts tiešām būs, tomēr vai konkrētajā laikā vēl nav citi svarīgi jautājumi uz kuriem noteikti vajadzēt atrast atbildes? Pašlaik izrādās, ka tā tiešām arī ir, līdz ar to, laiks ķerties klāt pie paša svarīgākā un laicīgi aplūkot, ko cilvēki varēs saņemt, lai tikai samaksātu milzīgo energoresursu cenu kāpumus.

Šobrīd gan vēl tieši precīzi nav zināms, cik tad liels būs šis atbalsts un cik liela daļa iedzīvotāju uz to varēs pretendēt, taču ir zināms, ka tāds būs un šajā gadījumā tas noteikti ir pavisam svarīgi! Šajā saistībā nāca arī klajā Kariņš, kas skaidri izteicies, ka atbalstam noteikti jābūt ļoti labi mērķētam! ReTV viņš pauda to, ka atbalsta kritērijiem ir jābalstās uz pašu galveno faktu – cik daudz naudas saņems katrs valsts iedzīvotājs, tālāk attiecīgi pēc dažādām smalkām kategorijām, pēc kurām varēs sniegt atbilstošo palīdzību konkrētajām grupām.

Attiecīgi jaunie aprēķini un atbalsts tiešām tiktu veidots nevis pēc demogrāfijas tipa grupām vai citādā veidā, bet gan tieši uz ienākuma apmēru vienai pašai personai! Tālāk, kad valdībā Labklājības ministrs iesniedza priekšlikumus, notiks tālākas diskusijas ar pašvaldībā, uzņēmējiem un pārējām pusēm, tomēr pats svarīgākais ir tas, vai valdība tiešām plāno pieņemt lēmumu, kuram tad vajadzētu stāties spēkā no 1. septembra, kas ir ļoti svarīgi!

“Esošajā situācijā noteikti būs jāaprēķina, kas derēs nākamai apkures sezonai, marts, aprīlis vai maijs, taču mēs to varētu tikai aprēķināt! Pilnīgi iespējams, ka konkrētā summa mainīsies. Tā varētu būt krietni lielāka, ja notiek šis un tas, tad dilstoša, ja notiks atkal, kas cits, tad savādāk! Tomēr, ja ir strauja inflācija kā tagad, tad attiecīgi gaidāmi vēl jauni energoresursu cenu kāpumi!”

 • Fantastiskas ziņas

  0 919

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3059

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9408

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 561

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25161

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV