Beidzot tiek paziņotas ilgi gaidītās prognozes! Ticis atklāts, kāds patiesībā laiks būs Jāņos! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot tiek paziņotas ilgi gaidītās prognozes! Ticis atklāts, kāds patiesībā laiks būs Jāņos!

0 comments

Ikviens īsts svētku svinētājs ar nepacietību gaida vasaras saulgriežos, arī šajā ziņā svētki ir teju vai pienākuši, taču prognozes par laiku bijušas šaubīgas jau kopš mēneša sākuma. Nav noslēums, ka esošajā situācija cilvēki vēlas uzzināt gaidāmos laikapstākļus, lai zinātu, kā tad pareizi gatavoties šiem svētkiem un ko no tā visa sagaidīt. Ja aplūkojam pagājušo gadu, tad varam atcerēties, ka dienas pirmā puse bija salīdzinoši laba, taču otrajā pusē uznāca ļoti spēcīgas lietavas un pērkona negaiss un šajā ziņā ir rūpīgi jāaplūko, kas tad mūs sagaida šī gada svētkos, jo no tā būs atkarīga svinēšanas vieta un viss pārējais.

Patreiz aplūkojot vēl ne tik senās prognozes, kuras norādīja, ka laiks kopumā varētu būt salīdzinoši saulains un sauss, kas savā ziņā arī atbalsts patiesībai, jo esošais periods mijas ar siltumu un lietu, tomēr situācija nav tik precīza, kā to varētu iedomāties. Šī iemesla dēļ visiem svinētājiem jābūt gataviem uz pārbaudījumiem, jo pēc jaunākajām prognozēm kopējā situācija nemaz nav tik iepriecinoša, kā varētu iztēloties! Laiks beidzot aplūkot visu esošo situāciju, lai saprastu, kas tad īsti notiks!

Līdz ar to, ņemot vērā visas jaunākās prognozes jau tuvākajām dienām pirms svētkiem un pašos svētkos, tad tās kopumā itin nemaz nav tik iepriecinošas, kā varētu domāt. Pie tam šoreiz jāņem vērā, ka valsts austrumu daļā tika piedzīvotas pašas spēcīgākās lietavas veselu pēdējo 5 gadu laikā, kas ir prātam neiedomājami, tā apstiprina jaunākā un publiskotā meteoroloģiskā informācija! Šoreiz gan atliek uzdot jautājumu vai tikpat slikts laiks būs sagaidāms arī svētkos? Šobrīd aplūkojot patrizējās prognozes, par to itin nemaz nebūtu pat jābrīnās, taču laiks paskatīties uz šīm jaunā tipa prognozēm.

Šobrīd vēl laiks dienām kopumā ir tiešām patīkams un saulains un pēc tieši jaunākajām prognozēm, līdz pat Jāņiem un, visticamāk, arī visu atlikušo Jūniju visi kopējie laikapstākļi būs pavisam nestabili, līdz ar to šobrīd noturīgi sausu un siltu laika periodu tuvākajā laikā nemaz nesola, atliek vien jautājums par laiku jūlijā.

Tieši šajā sakarā arī Jāņu brīdienās lielākoties būs sagaidāmas lietusgāzes, tomēr patreiz vēl ir salīdzinši ātri prognozēt, kurus tieši reģionus skars Jāņus vakarā. Tomēr tie, kuri plāno svinēt lielā cilvēku lokā un ārpusē, noteikti laicīgi vajag padomāt, kā rīkoties, ja lietus sāksies tieši jūsu lokācijā!

Avots

 • Fantastiskas ziņas

  0 855

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3056

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9404

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25160

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV