Beidzot Tiek Paziņota, cik patiesībā milzīga no 2023. gada būs minimālā alga. Cilvēki vienkārši pārsteigti! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot Tiek Paziņota, cik patiesībā milzīga no 2023. gada būs minimālā alga. Cilvēki vienkārši pārsteigti!

0 comments

Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu, kura stāsies spēkā jau pavisam drīz – no 2023. gada! Lai arī priekšā ir vēl daudz nezināmā, kopējā situācija izskatās vairāk nekā skaidrs un jāņem vērā, ka minimālā alga tik tiešām tiks palielināta, neskatoties pat uz radušajām problēmām ar kurām saskaras daudzi iedzīvotāji. Šoreiz gan jāpiemin tas, ka inflācijas lēciens ir ļoti straujš un nav pat zināms, vai cilvēkiem vispār pietiks ar šo jauno minimālo algu, jo pašlaik lielākā daļa skaidri zina, kāda ir realitāte attiecībā pret pirkumiem un visu pārējo.

Lai arī cilvēki nebeidz pārstāt par to runāt, laiks saprast par kādām naudas summām iet runa un attiecīgi par cik tad vairāk naudiņām būs lielāka šī jaunā minimālā alga. Tieši šī iemesla dēļ jau oficiāli ir paziņots, ka algu pārskatīšana notiek, kā tas tika paziņots jau labu laiku iepriekš. Ja iepriekš viss bija sarunu fāzē, tad tagad tas ir jau daudz nopietnāk. Tiek veiktas sarunas ar sociālajiem partneriem un uzņēmumiem, lai varētu maksimāli labāk vienoties par konkrēto jaunās minimālās algas lielumu. Tomēr šim visa klāt noteikti jārēķinās ar inflācijas straujo kāpumu, kas pārspēj pats sevi.

Tiem, kuri seko līdzi jaunumiem, noteikti zina, ka pašlaik jau viens kā pats svarīgākais punkts, lai izvēlētos jauno minimālo algu tiek piedāvāts risinājums paņemt 2021. gada vidējo bruto algu un jauno minimālo noteikt 50% apmērā. Iepriekš tas bija vairāk kā sarunu līmenī, taču tagad tas jau ir krietni nopietnāk. Jāņem vērā, ka 2021. gada bruto alga bija 1280 Eiro, puse no tā būtu 640. Tomēr pēc jaunākajām runām tiek ziņots, ka konkrētais cipars varētu būt vēl krietni lielāks.

Jau laicīgi ziņot, ka svarīgu sarunu rezultātā jaunās minimālās algas lielums varētu pat sasniegt 700 Eiro lielumu. Jāņem gan vēra, ka daudzi uzskata, ka konkrētais cipars varētu būt pārlieku liels un darba devēji tam vienkārši fiziski nebūs gatavi, jo lēciens būšot pārāk liels, tomēr vai tā tiešām būs?

Tieši pēc pēdējo dienu runāt tiek ziņots, ka zemāks cipars par 640 noteikti nebūs, taču vai tiešām konkrētais skaitlis varētu izaugt līdz 700 Eiro, grūti pateikt, jo jau patreiz tiekot ziņots, ka tieši uzņēmumiem un sociālajiem partneriem šis cipars liekoties pārāk augsts lēciens, kas radītu milzu slodzi pašiem darba devējiem, kuri vienkārši nav gatavi šim lēcienam. Pašlaik gan varam tikai cerēt, lai šī summa sanāktu, attiecīgi pret milzīgo inflācijas pieaugumu.

 • Visus Latvijas

  0 143

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6851

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2969

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3260

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2981

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV