Beidzot paziņots par jaunu naudas atbalstu iedzīvotājiem! Tieši šī cilvēku grupa varētu saņemt vēl 200 Eiro! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot paziņots par jaunu naudas atbalstu iedzīvotājiem! Tieši šī cilvēku grupa varētu saņemt vēl 200 Eiro!

0 comments

Esošajā situācijā nevienam neklājas gana labi, jo inflācija aug milzu ātrumā un jāņem vērā, ka vēl nemaz neesam atkopušies no pandēmijas notiekošā, bet šoreiz klāt ir jau pavisam cits posms. Šobrīd cilvēkiem ir vienkārši jāspēj noturēties kājās, jo brīžiem ir krietni grūtāk nekā mēs varētu iztēloties. Līdz ar to, tas ir arī viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc tiek veidoti dažādi atbalsta mehānismi, lai varētu palīdzēt cilvēkiem. Ja iepriekš šie atbalsta pasākumi bija saistīti ar elektrības cenu milzīgo pieaugumu, tad šoreiz jaunie pasākumi ir saistīti jau ar citu faktoru.

Tāpat konkrētajā un smagajā posmā ir jārēķinās ar milzīgu inflācijas kapumu, kas joprojām ceļas un turpinās celties. Tas īpašiskar ēdienu un degvielu, kā arī visu pārējo, kas saistīts ar to, jo galvenokārt paliek dārgāks teju vai viss un nav pat vispār zināms cik ilgi šis murgs turpināsies. Viens no galvenajiem iemesliem ir tāds, ka viss paliek dārgāks dēļ degvielas cenām, kuras pārspējušas rekordu un jau maksā divi eiro litrā, kas ir pilnīgi neiedomājami un liela daļa vienkārši vairs nespēj ieliet tik daudz, cik vajag, lai kaut kur aizbrauktu. Tā pat degvielas cenas kāpuma dēļ, paliek dārgāka loģistika, pārvadāšana un viss, kas saistīts ar to, tāpēc cenas kāpj burtiski visam, tomēr nu laiks ķertis pie paša galvenā!

Dēļ milzīgā cenu kāpuma ir skarti daudzi maznodrošinātie pensionāri, kuriem esošais pensijas apmērs nemaz nav tik labs, kā varētu iedomāties. Šajā brīdī runa iet tieši par tiem pensionāriem, kuri nemaz nesaņem konkrēto maznodrošinātās mājsaminiecības naudas ienākuma slieksni. Šī iemesla dēļ viņiem varētu piešķirt vēl 200 Eiro atbalstu, ziņoja raidījumā “krustpunktā! Attiecīgi šajā saistībā izteicās arī Labklājības ministrs, kas izteicās, ka koalīcijas parneriem ministrija jau beidzot piedāvās veselu virkni ar dažādiem pasākumiem, kuri tad būs mērķēti maznodrošinātajām sabiedrības daļām.”

Tāpat viņš izteicās, ka ministrija piedāvās piešķirt vienreizējo 200 Eiro pabalstu tiem pensionāriem, kam patreizējais pensijas apmērs nemaz nepārsniedz konkrēto maznodrošinātās mājsaimniecības slieksni, kas attiecīgi var tikt sasniegts līdz 435 Eiro lielumam, taču tas nav viss.

Tāpēc maznodrošinātajām mājsaimniecībām ienākumu slieksnis ir ticis noteikts, jo katra pašvaldība ir pati tiesīga noteikt, taču ne lielāku par 435 Eiro pirmajai personai un 305 Eiro apmērā pārējām personām mājsaimniecībā.

 • Beidzot atklāts,

  0 1022

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 3987

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12897

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14177

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV