Beidzot ir paziņots Jutas Strīķes patiesais nāves iemesls - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot ir paziņots Jutas Strīķes patiesais nāves iemesls

0 comments

Jau iepriekš tika paziņots, ka 2020. gada 18. martā 49. gadu vecumā mūžībā devās Latvijā ļoti labi atpazīstama biznesa sieviete. Daudziem jau viņa bija zināma, tomēr tie, kas nezina viņa ir Juta Strīķe. Viņa Latvijā izsitās ar savām plašajām un specifiskajām darba spējām un lieliskajiem sasniegumiem. Jāņem vērā arītas, ka iepriekš jau izskanēja vairāk Jutas Strīķes nāves iemesli, tomēr īstais tā arī netika atklāts.

Bija sacīts, ka viņa ir smagi slima, tomēr nekas par to iesākumā neliecināja. Taču tagad informācija ir pavisam savādāka un atklāj daudz detalizētāku informāciju par konkrētajiem cēloņiem un iemesliem. Pavisam drīz jau tika ziņots, ka Juta Strīķe jau iepriekš bija sūdzējusies par savām veselīas problēmām.

Tomēr drīz vien gaismā nāca informācija par to, ka īstais iemesls ir bijis saistīts ar audzēju, kurš vēlāk strauji attīstījies un kas tad arī bijis īstais Jutas Strīķes nāves cēlonis. Beigās ticis paziņots, ka tas saistīts ar onkoloģisko slimību jeb audzēju, kurš attīstījies pēdējā stadijā ļoti straujā tempā.

Jāņem vērā, ka Latvijai šis ir ļoti nepatīkams brīdis, jo viņa Latvijas valsts labā bija darījusi tik tiešām daudz un uzlabojusi citu cilvēku dzīves.

Tāpat jāņem vērā ka Strīķe no 2004. gada īdz 2014. gadam bija KNAB direktora vietniece. 2017. gadā viņa jau tika ievēlēta Rīgas domē un tur pārstāvēja Jauno konservatīvo partiju. Savukārt viņa tika ievēlēta 13. Saeimā 2018. gadā.

 • Šodien ir

  0 271

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more
 • Šodien beidzot

  0 59

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Šodien paziņota

  0 5237

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Liktenīgajā dienā

  0 1638

  Kā vēsta CNN, fotogrāfs Mahmuds Nakibs otrdien, 4. augustā, nofilmēja Isras Seblani un Ahmada S

  View more
 • Garāmgājējs šorīt

  0 8888

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV