Beidzot ir paziņoti milzu jaunumi saistībā ar 200 Eiro atbalsta piešķiršanu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot ir paziņoti milzu jaunumi saistībā ar 200 Eiro atbalsta piešķiršanu

0 comments

Jau labu laiku tiek runāts par vairākiem ieguvumiem un zaudējumiem šajā laikā. Iesākumā runas par konkrēto 500 Eiro pabalstu bija tikai runas, tomēr neilgā laika gaitā drīz vien konkrētie solījumi kļuva jau arī par realitāti un tika pilnībā atbalstīti Saeimā. Pats pirmais un visgaidītākais pabalsts 500 Eiro bija ģimenēm, jeb ģimenes bērniem. Šis pabalsts tieši bija paredzēts bērnu labklājībai un viņu nepieciešamajām vajadzībām.

Tomēr šoreiz tas ir jautājums par 200 Eiro atbalsta piešķiršanu, kas sākotnēji uz noteiktu laika uz brīdi pat tika nolikts malā nezināmu iemeslu dēļ. Tomēr drīz vien, šis jautājums atkal tika pacelts un apspriests vēlreiz. Beidzot varam ņemt vērā, ka Saeima ir atbalstījusi konkrētos likuma grozījumus, lai pārvarētu pandēmijas infekciju un tās izplatīšanās sekas. Tieši šī iemesla dēļ seko ļoti labas ziņas cilvēkiem.

Patreizējā brīdī ir paredzams tas, ka vienreizējais atbalsts 200 Eiro apmērā, kas radusies pandēmijas laikā un izsludinātajā ārkārtas situācijā no 2021. gada 1. marta, tiks pieškirta vecāka gadagājuma cilvēku, invalīdu un apgādnieka zaudējuma pensijām Latvijā. Tas beidzot ir ticis apstiprināts un tās ir labas ziņas ikvienam pensionāram, kuram šajā grūtajā laikā nepieciešams atbalsts un palīdzība.

Šim vienreizējā pabalsta izmaksai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem īpašās kopšanas pabalsta saņēmējiem tiks novirzīti aptuveni 3,8 miljoni Eiro. Savukārt pensiju, kā arī atlīdzību un valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem 108,7 miljoni Eiro, kas ir ievērojama naudas summa. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ziņo, ka šis vienreizējais pabalsts tikšot izmaksāts 2021. gada Aprīlī.

Tien cilvēkiem, kuri vienlaikus saņems vairākus pabalstus, piemēram, vecuma pensiju un arī atlīdzību par darbspēju zaudējumu, tiks piešķirts vienreizējs 200 Eiro pabalsts. Īpašās kopšanas pabalsta saņēmejiem papildu vienreizējs 200 Eiro pabalsts tiks izmaksāts neatkarīgi no tā, ka par bērnu ticis piešķirts 500 Eiro pabalsts. Vai arī personai kā valsts pensijas vai valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmajam piešķirts 200 Eiro vienreizējs pabalsts.

Pašlaik atliekot tikai gaidīt un neraizēties, jo naudiņa kontā tik tiešām ienāks. Šī iemesla dēļ jābūt pacietīgiem un nevajag raizēties par to, ka nauda neienāks.

Avots

 • Atklājušies jaunumi

  0 733

  Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 1987

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3902

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1093

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1288

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV