Beidzot gaidāms pamatīgs un noturīgs sniegs! Papildus klāt nāks ļoti pamatīgs aukstums - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot gaidāms pamatīgs un noturīgs sniegs! Papildus klāt nāks ļoti pamatīgs aukstums

0 comments

Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4 grādiem valsts austrumos līdz +5 .. + 10 grādiem, kā arī pārejā Latvijā. Taču sākoties piektdienai un brīvdienām, laiks kārtigi sāks mainīties uz auksto sezonu un aukstums būs jūtams diezgan “Pamatīgi!”

Piektdien vakara pusē pūtīs ziemeļrietumu vējš un pie mums atnāks vēsās gaisa masas, kuras būs jūtamas, vairāk nekā mazliet! .Dienā temperatūra būs 0 .. + 3 grādi Vidzemē un Latgalē līdz +4 .. + 7 grādiem Zemgalē un Kurzemē, taču kas sagaidāms brīvdienās un kad īsti veidosies noturīga sniega sega, ja tāda vispār būs?

Nedēļas nogalē lietus būs gaidāms tikai atsevišķās Latvijas daļās, taču lielākoties varam sagaidīt slapju sniegu, jo temperatūra turpinās pazemināties un kļūst acīmredzami, kā arī jūtami auktāts. Valsts Austrumu daļā naktī temperatūru jau paslīdzēs diezgan pamatīgi zem 0 grādu atzīmes, taču dienā būs aptuveni 0 līdz +5 grādiem, kā rezultātā ceļš kļūs īpaši slidens, kā arī būs apgrūtināta braukšana.

Pašreizējās prognozes liecina, ka nākamnedēļ sals Latvijas austrumos saglabāsies naktī un dienā, bet citviet Latvijā temperatūra svārstīsies ap nulli, līdz ar to tuvākajā laikā varam neprognozēt ļoti patstāvīgu sniega kārtas palikšana, taču lokās snigšanas ir gaidāmas visā Latvijas teritorijā.

Šādas lokālās snigšanas jau ir notikušas šonakt, par ko informējis arī Toms Bricis, ievietojot postus savā Facebook kontā :

Atkal parādīsies sniegs! Vietām Vidzemē un Latgalē veidosies neliela sniega kārtiņa. Ceļi kļūs slideni!

Posted by Toms Bricis LTV Laika ziņas on Ceturtdiena, 2020. gada 26. Novembris

Posted by Toms Bricis LTV Laika ziņas on Ceturtdiena, 2020. gada 26. Novembris

Latvijas Austrumu daļā jau tagad veidojas noturīga sniega sega, un ja temperatūra paliks nemainīga ap 0 grādiem, tad gaisāms, ka Austrumu daļa varēs priecāties par tur esošo sniegu.

Jāņem vērā, ka īpaši uzmanīgiem nepieciešams būt visiem autovadītajiemm, jo ap 0 grādi veidojas melnais ledus, kas ir pats bīstamākais priekš autovadītājiem, jo izskatās, kā peļķe vai parasts ceļš un daudzi to nemaz nepamana, līdz atliek bremzēt!

Brauciet uzmanīgi, prātīgi un, protams, lai visiem priecīgas brīvdienas un protams ievērojam visus noteikumus, lai piebeigtu vīrusu.

 • Sinoptiķi izplata

  0 148

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3821

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3399

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5030

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4392

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV