Beidzot atklāts, cik patiesībā milzīga 2023. gada sākuma būs Jaunā minimālā alga! Cilvēki vienkārši pārsteigti! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Beidzot atklāts, cik patiesībā milzīga 2023. gada sākuma būs Jaunā minimālā alga! Cilvēki vienkārši pārsteigti!

0 comments

Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par dažādiem solījumiem, ka jau no 2022. gada iesākuma vajadzētu izskatīt variantus par jaunās algas lielumu un pārējiem faktoriem. Pašlaik precīzāk būtu teikt, ka datums gan esot nolikts diezgan drošs uz 2023. 1. janvāri, kas ņemot patreizējo brīdi, nemaz itin vairs nav tālu. Tomēr šōbrīd gan jādomā par to, vai tas tiek tikai runāts un par kādām summām, tad tieši iet runa. Nu tad beidzot ir atklātas jau salīdzinoši precīzas summas un ir laiks tās tad arī apskatīt, lai saprastu, kas cilvēku tālāk sagaida!

Pie tam šajā situācijā jāņem vērā, ka iepriekš tas bija lielākoties sarunu līmenī, tad pašlaik minimālās darba algas izskatīšana notiek ļoti raiti un jāspēj vēl vienoties ar sociālajiem partneriem, kā arī visām pārējām iestādēm, lai konkrētās summas tiktu pieņemtas. Pašlaik ir zināms, ka sarunas ir bijušas ļoti veiksmīgas un pacelti paši svarīgākie jautajumi par to, cik tad lielai jābūt šai summai un pārējie galvenie jautājumi. Cilvēkiem pats svarīgākais ir tieši šis cipars, cik tas būs liels un vai tāds arī tas paliks? Kā pašlaik izskatās, tad variācijas ir tiešām vairākas, bet laiks to visu apskatīt no malas!

Patreizējā situācijā, visi tie iedzīvotāji, kas seko līdzi informācijai par notiekošo, noteikti arī zina par visām kopējām izmaiņām. Viens no galvenajiem kritērijiem, lai izvēlētos jaunā tipa minimālā algu no 2023. gada tiek piedāvāts risinājums to noteikt 50% lielumā no 2021. gada vidējās bruto algas lieluma, taču to Jūs noteikti jau iepriekš būsiem padzirdējuši. Ja iepriekš tas vēl lielos vilcienos nebija skaidrs, tad patreiz tas ir kļuvis precīzāk un no šīs vidējās algas 1280 Eiro puse būs 640 Eiro, taču kā atklājies, konkrētais cipars varētu būt vēl krietni milzīgāks.

Jau esošajā situācijā tas vairs nav vienīgais aspekts, jo pēc vairakām svarīgam sarunā, ticis ziņots, ka piedāvātā cipara summa svārstītos no 640 līdz 700 Eiro lielumam, kas tiešām tad būtu patīkams lēciens augšup, jo patreiz algas lielums nav tas patīkamākais, taču ir vēl kas pavisam svarīgs!

Tieši pēc pēdējās informācijas par izskanējušo algu 700 Eiro lielumā, tiekot ziņots, ka tā attiecīgajā situācijā varētu būt pārāk liels un straujšs lēciens, tāpēc uz pašu maksimumu laikam varam neskatīties, tomēr sarunas turpinās un nevar zināt kāda būs tā gala summa, tomēr sākot no šiem 640 Eiro varot teikt, ka tie būs diezgan droši, pat ja atšķirsies tad, visticamāk, ka nedaudz.

 • Fantastiskas ziņas

  0 978

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3061

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9413

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 562

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25162

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV