Baņķis pavisam nopietni brīdina cilvēkus par turpmāko nākotni - "Iesaka ļoti cieši savilkt jostas" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Baņķis pavisam nopietni brīdina cilvēkus par turpmāko nākotni – “Iesaka ļoti cieši savilkt jostas”

0 comments

Gaidāms, ka no 11. maija līdz rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs retrgrādās cilpas. Tas nozīmē, ka jūs varat sagaidīt daudz sarežģītības, nenoteiktības, ierobežojumu un daudz nenoteiktības, kā arī nepietiekamu situācijas novērtējumu, kad tas ir vismazāk vajadzīgs. Jau 2019. gadā Pasaules Banka ir brīdinājusi par pašreizējo krīzi vai pandēmiju un paredzējusi šo ļoti skumjo apgriezto ciklu un tā ietekmi uz cilvēkiem, dzīvi un biznesu.

Šķiet, ka vairumā gadījumu pašreizējie ierobežojumi noteikti novērš visas problēmas, kas kādreiz pastāvēja, un tagad dzīve varēs sākties pilnā sparā, lai mēs varētu pilnībā atgūties no pagātnes. Tomēr tas noteikti nenotiks, jo problēma pārsniegs nepieciešamo. Acīmredzot tas aizvedīs cilvēkus atpakaļ vietās, kur tas bija nepatīkamajos brīzos. Šoreiz šis laiks būs ļoti viltīgs un pilns ar grūtībām. Šī iemesla dēļ – lai sāktu ilgstošu veiksmīgu pārvietošanos – Būs ļoti ciesi jāsavelk jostas.

Atšķirībā no šāda, tādaministra, es noteikti iesaku jums tagad kārtīgi savilkt jostas. Ir svarīgi arī ierobežot visus nevajadzīgos pirkumus, kas vispār nav nepieciešami. Ietaupiet naudu uz baudpilnajām izklaidēm, jo ​​būs nepieciešama liekā nauda.

B, C un D plāns jāsagatavo arī vismaz piecus gadus iepriekš. Tas nav joks. Pašlaik mēs saskaramies tikai ar lielu krīzi, un pašreizējie politiskie lēmumi mums palīdz.

Pašlaik vīruss ir tikai katalizators, skaidri parādot, kā prasmīgi darboties, vai tieši pretēji – tas ir bezspēcīgi vadīt esošos procesus un lietas. Bajess skaidri pateica, ka līdz šim es personīgi neesmu redzējis politiķu cienīgu politisku lēmumu.

Jāņem vērā, ka pašreizējā situācija ir tikai sākums un mēs visi saskaramies ar daudziem pārsteigumiem. Tāpēc jums nav jāskrien uz priekšu un jāmēģina atgūt zaudēto. Esiet piesardzīgi un apsveriet iespēju atlikt naudu uz vēlāku laiku, jo ļoti iespējams, ka šī vajadzība būs nepieciešama nākotnē. Ir pienācis laiks piedalīties un neko neatlikt.

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4143

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10605

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV