Baņķis brīdina jau par tuvāko nākotni : "Viss tikai vēl sāksies, mūs sagaida Dižkrīze!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Baņķis brīdina jau par tuvāko nākotni : “Viss tikai vēl sāksies, mūs sagaida Dižkrīze!”

0 comments

Labi pazīstamais Astrologs Kristaps Baņķis jau brīdināja par 2020. gada gaidāmo krīzi jau tālajā 2017. gadā, savukārt pērnā gada oktobrī to plaši stāstīja kā haosu, lielu nenoteiktību, neparedzamību, kā arī nepakļaušanos dažādām prognozēm. Tomēr pats svarīgākais ir tas, kas tad būs sagaida šogad?

Baņķis izteicās : “Ja skatāmies no astroloģiskā viedokļa, tad 2020. kā arī 2021. gads ir ļoti saistīti savā starpā. 2021. gadā visi kavētāji beidzot sāks nekavēt un attīstīties. Tas ļoti paaugstina Vērša rangu žurku medicīnas gadā. Vairāk tas nozīmē tieši to, ka būs finansiālā sloga pieaugums. Piecu gadu maratons ir sācies un turpināsies līdz šim”

“Pašā sākumā es domāju, ka tas tikai aptvers divus gadus, tomēr pēc patreizējā un nepārdomātā lēmuma tas pamazām sāks pāraugt pamatīgā krīzē. Cik veiksmīgs tad ir Latvijas stāsts? Pavasarī es jau brīdināju cilvēkus, ka tas “veiksmes” stāsts, ko valdība skandijā, bija tikai Latvijas horoskopa, nevis valdības īstais panākumu rezultāts un kopums.”

Tā ir milzīga kļūda, nesaprast, ka uz visa laikmeta sliekšņa, kas jau startēja 21. decembrī, laiks ir ļoti mainīgs un variācijas tikai iztausta pašus “vājākos posmus”, bet problēmas būs daudz, daudz savādākas, nekā galvā patreiz tād iedomājamies. Visi vecie priekštati vairs vispār nestrādās.

Astrologs vērš uzmanību uz to, ka 2021. gadā astroloģijā būs atvieglinātas pozīcijas un situācijas. Tieši šī iemesla dēļ globālā krīze mums nav devusi pamatīgu triecienu. Tikai uz doto brīdi šī krīze mūs tā pamatīgi sākusi “noķert”. Galvenā atšķirība no visiem citiem gadiem ir tas, ka 2020 un 2021 būs daudz savādāki nekā ierasts un tam ir vairāki izskaidrojumi.

Tāpat Baņķis izteicies par topošajām māmiņām un visiem citiem, kas vienlaikus ir bērna gaidībās. Jums tiešām paveiksies, jo tā dēvētais karaliskais bērns piedzims 2021. gadā. Tādēļ jau laikus sagatavojiet viņu īpašos ēdienus un pārliecinieties, ka saprotat viņu stiprās puses, kā arī to, kā pareizi rīkoties.

2021. gads būs revolucionārs pārmaiņu gads, tomēr būs gaidāma liela politiskā satricinājuma periods. Noteikti jāizvērtē jebkuras politiskās runas un darbības.

Tāpat būs milzīgas uzņēmējdarbības izmaiņās, kas ietekmēs loģistikas un trasporta nozares kopumā. Autombiļu rūpniecība sāks saskarties ar krīzi un meklēs jaunas iespējas, lai saglabātu augstas mašīnas cenas.

Jāņem vērā arī tas, ka patērētāju kultūrā pastāvēs vidusslānis, kuriem ik pa laikam vajadzēs savilkt jostas, bet ar laiku tas palielināsies pārāk daudz. Beigu beigās tas atbalstīs sociāldemokrātiju un valsts kolektīvo atbildību un visu autoritāti kopumā.

 • Šodien ticis

  0 1567

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24735

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2030

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3862

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7786

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV