Banka jau ir brīdinājusi : Muļķību rakstīšana maksājumu detaļās var izmaksāt ļoti dārgi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Banka jau ir brīdinājusi : Muļķību rakstīšana maksājumu detaļās var izmaksāt ļoti dārgi

0 comments

Konkrēto situāciju bieži neuztver tieši jauni cilveki. Viens no šāda tipa gadījumiem ir apzināta muļķību rakstīšana bankas pārskaitījuma maksājumu mērķu norādīšanā. Jāņem vērā, ka banka ir brīdinājusi, kādas tam var būt sekas, jo daudzi to nebija uztvēruši gana nopietni. Skaties.lv skaidro, kādas var būt reālās sekas muļķību rakstīšanai maksājuma detaļās.

Lai izprastu situācijas nopietnību, mēs lūdzām banku un advokātu biroju pārstāvjus izskaidrot, ka nepareizi pārskaitījumi var radīt reālas problēmas, pirmkārt, saistīto pakalpojumu pārtraukšanu, un, visbeidzot, policiju. “Iemesls, kāpēc ir svarīgi sniegt pareizu informāciju, veicot maksājumu, ir svarīgi, lai maksājuma saņēmējs skaidri un skaidri saprastu maksājuma mērķi. Zviedrijas bankas elektronisko kanālu uzturēšanas vadītājs Leonīds Malgins paskaidroja, ka tas jo īpaši attiecas uz personām, kas maksā uzņēmumam.

Ar pakalpojumu sniedzējiem labāk nejokot Šajā gadījumā eksperti minēja piemēru par dažādu pakalpojumu apmaksu citu personu vārdā. “Ja attiecīgā informācija (rēķina numurs utt.) Netiks sniegta, pakalpojuma sniedzējs nespēs izprast samaksātās nodevas, pat ja pakalpojums faktiski tiks samaksāts, tas tiks slēgts.” Malginss arī uzsvēra uzņēmuma maksājuma situāciju. Pareiza detalizēta informācija šeit ir obligāta prasība grāmatvedībā, un tā ir nepieciešama arī darījumu juridiskai apstiprināšanai.

Ākstoties vari nonākt cietumā! Heinacka norādīja, ka maksājuma mērķī nedrīkst būt radikāla informācija, piemēram, “teroristiskās organizācijas ISIS finansēšana” vai “pasūtījums par slepkavības samaksu”, jo tad banka var pat atteikties veikt pārskaitījumu, jo tas tiks uzskatīts par aizdomīgu darījumu. Ne tikai tas: “Šajā gadījumā bankai ir tiesības ziņot par to valsts policijai, kas uzrauga darījumus, kas var būt saistīti ar naudas atmazgāšanu vai teroristu finansēšanu.”

Jautāts, vai klients var pazaudēt bankas kontu, veicot šāda veida “apmānīšanu”, advokāts atbildēja “jā”: piemērots aizdomīgiem darījumiem, bankai ir arī tiesības slēgt klienta bankas kontu, ja to pieprasa bankas noteikumi, tad notiek izmeklēšana un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Pie tam jāņem vērā, ka nedrīkst norādīt arī vienkāršas un bezmērķīgas burtu kombinācijas, kā piemēram “ABC”, “XXX” vai “ADFG”. Arī šāda tipa kombinācijas laika gaitā var radīt problēmas.

Avots

 • Lauris Reiniks

  0 3000

  Latvijā ļoti labi pazīstamais un zināmais mūziķis Lauris Reiniks ir nonācis savdabīgās prob

  View more
 • Mūžībā devusies

  0 7725

  Latviju atkārtoti pāršalkusi ļoti skumja un nepatīkama vēsts par vienu no Latvijas izcilākaj

  View more
 • Latviju šodien

  0 4640

  Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa... No šīs pasaules prom ir devies bijuš

  View more
 • Vecrīgā policija

  0 91773

  Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļ

  View more
 • Ķīnā ir

  0 5899

  Saskaņā ar globālo pētījumu, ko vakar vakarā publicējis Amerikāņu zinātniski akadēmiskais

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV