Autovadītāj uzmanies! Eksperti atklāj, kā daudzviet tiek čakarēti cilvēki! Ielej 60 litrus bākā, iekšā patiesībā 55! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Autovadītāj uzmanies! Eksperti atklāj, kā daudzviet tiek čakarēti cilvēki! Ielej 60 litrus bākā, iekšā patiesībā 55!

0 comments

Vai Jums kādreiz ir gadījies tā, ka bākā iepildat 60 Litrus, bet realitātē iekšā ir mazā… Protams, kā gan to var pārbaudīt? Jāņem speciālās tvertnes un jāpilda pēc speciālajiem mērinstrumentiem. Jāņem vērā, ka pirms laika ar šādu sūdzību bija vērsušies vairāki cilvēki BezTabu, taču beigās vien aprobežojās ar to, ka konkrētās kannas neesot bijušas precīzas.

Jāņem vērā, ka katrā benzīntankā ir jēbūt mērcilindra traukiem, kuros var pārbaudīt cik tu ielej, tādejādi nodrošinot skaidru un gaišu politiku, tomēr izrādās, ka ir gadījumi, kur cilvēki vienalga tiekot “čakarēti.” Lai arī BezTabu sižetā viss noslēdzās ar to, ka kannas neesot precīzas, tas joprojām liek uzdot daudz jautājumu.

Pēc BezTabu sižeta, tika paziņots, ka Latvijas benzīntanki strādājot pēc labākajiem nodomiem un sūkņi, kā arī visa pārejā sistēma regulāri tiekot pārbaudīta. Vai tiešām beigās viss slēpjas nepareizu kannu tilpumos, vai tomēr uz lielu daudzumu litrāža, var izjust nelielu degvielas zudumu?

Zemāk redzams viens video no Krievijas, kur tiek parādīts konrēts gadījums un kā tieši tas viss notiek. Atliek uzdot jautājumu, vai tā notiek vēl kur, vai tiešām visi strādā pēc labākās sirdsapziņas?

Lūk arī video :

 • Ministriem pie

  0 1131

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4215

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1731

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3043

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3237

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV