Atpūtas brauciens uz Jūrmalu pārvēršas neiedomājamā murgā - "Pasažieru Vilciens"aizbildinās par vagonu trūkumu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Atpūtas brauciens uz Jūrmalu pārvēršas neiedomājamā murgā – “Pasažieru Vilciens”aizbildinās par vagonu trūkumu

0 comments

Iestājas silts laiks un dēļ daļēju pandēmijas ierobežojumu atcelšanu, cilvēki aizvien vairāk sāk izbaudīt silto un patīkamo laiku. Šis ir bijis iemesls tam, ka ļoti daudzi cilvēki devušies uz Jūrmalu, lai varētu atpūsties pie dabas un jūras. Tomēr dēļ šīs patīkamās atpūtas, nākas piedzīvot arī ļoti nepatīkamus brīžus un pat nāves bailes. Šo situāciju nācās piedzīvot Ilonai, kura pagājušā nedēļā devās uz Skulti Jūrmalā.

Ilonai nācās  braukt ļoti pārpildīta vilcienā, kurā fiziski nebija iespējams ieverot sociālo distancēšanos. Un dēļ šīs situācija viņa uz laiku palika bez darba, jo kolēģi Ilonai ieteica, pēc šādas “spaidīšanās” vilcienā ar daudz cilvēkiem – Labāk uz darbu vienkārši nenāk, jo tas rada lielu risku.

Ilona savā privātajā Facebook ontā jau ierakstījusi : “Svētdienas vakarā no Skultes vilciens, kas iet tikai vienu reizi vienā, divās stundās, piebrauca tikai ar četru vagonu sastāvu. Tas bija vienkārši pilns, tik pilns, ka cilvēkiem bija grūtības tajā iekāpt. Visi bija saspiedušies, kā siļķes, pieaugušie, bērni, suņi, riteņi”.

“Kondukoram nebija nedz cimdu, nedz aizsargmaskas, līdz pat Carnikavai vēl pārdeva un pārbaudīja biļetes, pēc tam tam sabruka savā stūrītī, jo izlauzties cauri cilvēkiem bija vienkārši bezcerīgi. Man personīgi darbā pateica, lai pēc šī brauciena uz darbu kādu laiku vienkārši nerādos.”

Un Ilonai radies jautājums par to, kā tik milzīgi uzņēmumi un svarīgas lietas neliek ievērot noteitkos normatīvus un prasības, jo tas vienkārši apdraud cilvēkus un apkārtējos. Dēļ šī iemesla, tagad viņa uz laiku ir zaudējusi darbu. Pie tam nevar iedomāties, kas var notikt, ja pārbāztajos vilcienos kaut viens cilvēks ir inficēts un ir bez aizsargmaskas…

Lasi vēl : Vienkārši slimi! Ar slēpto kameru tiek nofilmēts kā slimnīcā māsiņa ar kulaku sit jaundzimusus bērnus!

Avots

 • Čeku Dedzināšanas

  0 622

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1849

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3283

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2789

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1830

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV