Atklātībā nācis, ka 24 gadu vecumā, savā kāzu ceļojumā bojā gājusi populāra un tautā mīlēta aktrise! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Atklātībā nācis, ka 24 gadu vecumā, savā kāzu ceļojumā bojā gājusi populāra un tautā mīlēta aktrise!

0 comments

2019.gada 27.jūlijā Krievijā un Baltkrievijā sēras. Atklātībā nākusi ziņa, ka 24 gadu vecumā kāzu ceļojumā Aļaskā bojā gājusi krievu aktrise Veronika Nikonova (aктриса Вероника Никонова) Aktrises vīrs Pjotrs Markelovs Krievijas medijiem šodien stāsta: “Mēs apprecējāmies 1.jūlijā un uzreiz aizbraucām kāzu ceļojumā. Mūsu, un it īpaši Veras sapnis bija, nokļūt tālu Aļaskā, īstenot sapni – nokļūstot Aļaskas mežu biezokņos un atrast leģendām apvīto busiņu “Magic Bus 142”.

Atpakaļceļā šķērsojot otro upi Teklaniku ar trosēm Veronika tajā iegāzusies. Smagā mugursoma viņu spieda uz leju dzelmē. Kad pēc piecām minūtēm man sievu izdevās izdabūt ārā no mutuļojošās straumes, es pusstundu veicu mākslīgo elpināšanu, bet bez rezultātiem. Viņas sirds diemžēl jau bija apstājusies zem ūdens… Mūsu iegravētie, Aļaskas akmenī kaltie vārdi ‘Piotr & Nika Just Married 07/19’ tur paliks mūžīgi.”

“Magic Bus 142” jeb maģiskais busiņš ir zināms no filmas un grāmatas “Into the Wild”, kas ir patiess stāsts par Kristoferu Makkendlesu, amerikāni, kurš deviņdesmitajos gados izvēlējās dzīvi vienatnē dziļi Aļaskas biezoknī. Mežā pamests autobusiņš kalpoja par Kristofera patvērumu, un šajā vietā 1992. gadā viņa dzīve 24 gadu vecumā arī izdzisa. Kristofers mira no bada, kaut gan vēstures annālēs pastāv otra versija, ka viņa nāves iemesls bijusi saindēšanās ar indīgām ogām.

Portāls Aprinkis.lv vēsta, ka latvietis Nils Aleksis arī tur pabijis un veiksmīgi atgriezies. Stāsta varoņa un maģiskā busiņa leģendu iedvesmots, puisis no Mālpils sapņojis reiz nokļūt Aļaskā un atrast šo vietu. 2018.gada jūlijā viņa sapnis piepildījies. Plānojot braucienu, Nils internetā meklējis informāciju un citu ceļotāju pieredzi.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Sliktas ziņas!

  0 4029

  Lielbritānija pirmdien oficiāli paziņojusi, ka 31. oktobrī, kad notiks tās izstāšanās no Eir

  View more
 • Notikusi milzīga

  0 3274

  19. augustā ap 15:00 traģisks ugunsgrēks izcēlies Svētciemā. Tur kādā garāžā, kas atradus

  View more
 • Nemanāmā slekpava

  0 4189

  Kuņģa vēzis – bieži vien saukts par kluso slepkavu – zināms kā vēža forma, kas parasti p

  View more
 • Sliktas ziņas

  0 7400

  Satiksmes ministrijas (SM) sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Greiškalne informējusi sabiedr

  View more
 • Toms Bricis

  0 5260

  Laika ziņu vīrs Toms Bricis atklājis, vai patiesi vasarīgais karstums ir beidzies, kā minējis

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV