Atklātībā nācis, ka 24 gadu vecumā, savā kāzu ceļojumā bojā gājusi populāra un tautā mīlēta aktrise! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Atklātībā nācis, ka 24 gadu vecumā, savā kāzu ceļojumā bojā gājusi populāra un tautā mīlēta aktrise!

0 comments

2019.gada 27.jūlijā Krievijā un Baltkrievijā sēras. Atklātībā nākusi ziņa, ka 24 gadu vecumā kāzu ceļojumā Aļaskā bojā gājusi krievu aktrise Veronika Nikonova (aктриса Вероника Никонова) Aktrises vīrs Pjotrs Markelovs Krievijas medijiem šodien stāsta: “Mēs apprecējāmies 1.jūlijā un uzreiz aizbraucām kāzu ceļojumā. Mūsu, un it īpaši Veras sapnis bija, nokļūt tālu Aļaskā, īstenot sapni – nokļūstot Aļaskas mežu biezokņos un atrast leģendām apvīto busiņu “Magic Bus 142”.

Atpakaļceļā šķērsojot otro upi Teklaniku ar trosēm Veronika tajā iegāzusies. Smagā mugursoma viņu spieda uz leju dzelmē. Kad pēc piecām minūtēm man sievu izdevās izdabūt ārā no mutuļojošās straumes, es pusstundu veicu mākslīgo elpināšanu, bet bez rezultātiem. Viņas sirds diemžēl jau bija apstājusies zem ūdens… Mūsu iegravētie, Aļaskas akmenī kaltie vārdi ‘Piotr & Nika Just Married 07/19’ tur paliks mūžīgi.”

“Magic Bus 142” jeb maģiskais busiņš ir zināms no filmas un grāmatas “Into the Wild”, kas ir patiess stāsts par Kristoferu Makkendlesu, amerikāni, kurš deviņdesmitajos gados izvēlējās dzīvi vienatnē dziļi Aļaskas biezoknī. Mežā pamests autobusiņš kalpoja par Kristofera patvērumu, un šajā vietā 1992. gadā viņa dzīve 24 gadu vecumā arī izdzisa. Kristofers mira no bada, kaut gan vēstures annālēs pastāv otra versija, ka viņa nāves iemesls bijusi saindēšanās ar indīgām ogām.

Portāls Aprinkis.lv vēsta, ka latvietis Nils Aleksis arī tur pabijis un veiksmīgi atgriezies. Stāsta varoņa un maģiskā busiņa leģendu iedvesmots, puisis no Mālpils sapņojis reiz nokļūt Aļaskā un atrast šo vietu. 2018.gada jūlijā viņa sapnis piepildījies. Plānojot braucienu, Nils internetā meklējis informāciju un citu ceļotāju pieredzi.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Alga Latvijā

  0 1663

  Katram noteikti ir gadījies tāds brīdis, kad pēkšņi neciešami sāk sāpēc zobs un lietas lab

  View more
 • 94 Gadu

  0 781

  Latviešu gleznotājai Džemmai Skulmei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Sociālajos tīklos

  View more
 • Vai Tev

  0 21425

  Šī ir pavisam vienkārša vienādība, taču aptuveni 90% cilvēku ar pirmo reizi atbild nepareizi

  View more
 • Policija izplatījusi

  0 4235

  Latvijas Valsts policijas galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas

  View more
 • Atskanēja kliegšana

  0 1854

  Lai cik tas dīvaini nebūtu, bet Latgales priekšpilsētas policitiem nāksies šķetināt tik tie

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV