Alkoholiķu Reitings pēc Zodiaka - Lūk, kurām zīmēm ir lielākais risks būt pilnīgiem dzērājiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Alkoholiķu Reitings pēc Zodiaka – Lūk, kurām zīmēm ir lielākais risks būt pilnīgiem dzērājiem

0 comments

Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarības risku. Eksperti sastādīja zodiaka zīmju sarakstu, pirmkārt, vajadzētu atturēties no alkohola, lai tas nesagrautu augšējā topa dzīves.

Pirmā Vieta – Skorpions! Savas bēdas slīcina vienatnē un alkoholā
Neskatoties uz ārējiem spēkiem, šī simbola pārstāvis joprojām ir ļoti jūtīgs un trausls. Bet, lai parādītu citiem savas vājās puses, viņi izjutīs bailes. Tāpēc Skorpiona cilvēki labprātāk slīcina savas bēdas vienatnē. Interesanti, ka, nokrītot apakšā un kļūstot par stipriem alkoholiķiem, Skorpiona cilvēki parasti atrod spēku atbrīvoties no šī briesmīgā stāvokļa. Kā viņi to izdarīja? Tas var būt tāpēc, ka skorpionam patīk pilnībā kontrolēt savu dzīvi.

Otrā Vieta – Zivis! Tuviniekiem ir jāuzmana viņus atstāt pilnīgi vienus
Šī zodiaka cilvēki vienmēr ir iegremdēti ķermenī, un daudziem Zivis cilvēkiem patīk dzert vienatnē. Tas ir patiešām bīstami. Apmeklēšana sanāksmēs un ilgstoša rehabilitācija parasti palīdz atbrīvoties no alkoholisma un sevis iznīcināšanas. Zivju radiniekiem ieteicams pēc iespējas vairāk jautāt par savu dzīvi un neatstāt Zivis mierā.

3. Vieta – Dvīņi
Grūti pateikt, kad Dvīņi ir piedzērušies un kad ir skaidrs. Tas rada vislielāko risku. Pat Dvīņu ietekmē tos var lieliski izteikt no atzīto sociālo normu viedokļa, vienlaikus radot neticamas lietas. Lai Gemini vairs nebūtu īsts alkoholiķis, jums jāpalīdz viņu mīļajiem atrast jaunu aizraušanos un jāļauj Dvīņiem to veltīt.

4. Vieta – Auns
Auns dzer visu pēc kārtas, robežas nav absolūti. Ja Auns ir piedzēries, viņš uzņēmumā izturēsies agresīvi, viegli vicinot dūres un cīnoties. Šādus spītīgus cilvēkus nekādā gadījumā nedrīkst piespiest atmest dzeršanu. Tas nedarbosies. Jāizvēlas citas metodes. Lai palīdzētu Auns atbrīvoties no destruktīviem ieradumiem, cilvēki var rīkoties tikai viltīgi.

5. Vieta  Strēlnieks
Šī zodiaka pārstāvis ir paredzēts tikai izklaidei. Risks ir fakts, ka Strēlnieks nezina, kā apstāties pēc glāzes vai divu izdzeršanas, un, ja vīnā plūst alkohols, viņi to dievinās. Dažreiz ballītē viņiem var būt skandāli. Bet Strēlniekam labā ziņa ir tā, ka viņi gandrīz nekad nekļūst spēcīgi. Lai novirzītu viņu uzmanību no kaitīgiem ieradumiem, parasti ir pietiekami mainīt vidi vai pārliecināt viņus ceļot.

6. Vieta – Vērsis
Niu ir īsts estētisks cilvēks, kuram patīk dzert alkoholu, skatīties skaistas filmas “mākslas nams” vai bārā nobaudīt vietējo brūvēto alu. Šajā vietā tas bieži sākas. Visticamāk, Vērsis diez vai būs neārstējams dzērājs. Tomēr, ja ir pazīmes, ka tas varētu notikt, Vērsi radiniekiem jāatgādina, ka alkohols iznīcinās visus viņa plānus.

7. Vieta – Ūdensvīrs
Zodiaka zīmes lepojas, ka nav piedzērušās. Tomēr ir jāpatur prātā divas lietas: Ūdensvīram patīk dzert kopā ar cilvēkiem, bet paģiras viņiem patiesi riebjas. Tomēr, ja Ūdensvīrs, šķiet, pārāk vēlas rīkot interesantu pieņemšanu, radiniekiem ir jāatgādina par viņu pašsagraujošās izturēšanās patieso iemeslu. Tas palīdzēs Ūdensvīram atrisināt šo problēmu.

8. Vieta – Lauva
Ja šī zvaigznāja pārstāvji pavada patīkamu un racionālu sarunu, viņam patīk dzert labu viskiju. Alkohola ietekmē lauvai ir tikai divi rīcības veidi – nevainojama, mīlīga vai neticami agresīva, iznīcinot visu, kas atrodas ap viņu. Draugu atbalsts un pamata komplimenti pašapziņas celšanai, piemēram, “pat ja tu nedzer, tu esi patiešām skaists”, var palīdzēt viņiem atbrīvoties no alkoholisma problēmām.

9. Vieta – Svari
Lietojot lielu daudzumu alkohola, Svari cer aizmirst tā dziļāko būtību, proti, ka nespēj pieņemt sevi un apkārtējo realitāti. Tomēr Svari nevar būt bez jauna iespaida. Tāpēc ļoti iespējams, ka pastāvīgi ir vajadzīgas jaunas un neparastas lietas, kas ātri novērš Svarus no kaitīgiem ieradumiem. Tiklīdz parādīsies jauna aizraušanās, viņi drīz aizmirsīs alkoholu.

10. Vieta – Vēzis
Faktiski Vēzim nepatīk būt piedzēries, jo viņi zina, cik kaitīgs alkohols ir viņu veselībai. Vēzim var būt nopietnākas paģiras nekā visiem citiem. Tomēr, ja vēzis ir parādījis atkarības no alkohola pazīmes, ir vērts rīkot ģimenes ballīti. Visiem ģimenes locekļiem jāpauž bažas par izturēšanos pret vēzi, kas var beigties ar skumjām vai smagu atkarību. Saprotot, ka ģimenes locekļiem nav vienalga, viņiem būs pareizs priekšstats par vēzi un viņi varēs apstāties.

11. Vieta – Jaunava
Šīs zīmes pārstāvji zina, ka ir pilnīgi neadekvāti alkohola reibumā, tāpēc cenšas nepiedzerties. Jaunavas diez vai kļūs par īstiem alkoholiķiem. Parasti Jaunavas aicina uz svētkiem kā vienīgās nedzērājas un lūdz sekot līdzi kārtībai, kā arī pēc tam nogādāt citus mājās. Un Jaunavas arī labprāt piekrīt – jo viņām ir jautri arī bez alkohola.

12. Vieta – Mežāzis
Pēc Mori teiktā, alkohols atņems pārāk daudz enerģijas un enerģijas. Cilvēkiem Mori patīk disciplīna un plānošana un viņi vēlas visu kontrolēt, tāpēc viņi neļaus dominēt alkoholam. Ja tas notiks, spēcīgais Morijs atradīs izeju no šīs bīstamās situācijas un atgūs kontroli pār savu dzīvi.

Lasi vēl :  Viņķele negaidīti nāk klajā ar svarīgu paziņojumu tautai

Avots

 • Ministriem pie

  0 653

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4150

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1723

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3037

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3230

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV