Aizsaulē devies pavisam slavens aktieris paša filmas pirmizrādē! Skumji... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Aizsaulē devies pavisam slavens aktieris paša filmas pirmizrādē! Skumji…

0 comments

Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem… Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem pienāks tas viens liktenīgais brīdis, kad nāksies atvadīties no savas dzīves un aiziet aizsaulē. Diemžēl šādi notika ar pasaulē vienu no slavenākajiem aktieriem, kurš ir ļoti pazīstams ne tikai pašā Amerikā, bet arī visā pārējā pasaulē un tam tik tiešam ir savas iemesls.

Nav pat jāmin vai jāprasa, bet arī Tu šo aktieri noteikti un bez šaubām esi redzējis kādā no sev patīkamām filmām. Šis aktieris ir pavisam veiksmīgs daudzu filmu galvenais varonis, pie tam jāņem vērā, ka viņš pasaulē ir slavens pat populārāko filmu kritiņu vidū, jo tieši viņu filmas spēj atšķirties no lielākās daļas, kā mēs to esam pieraduši filmu ikdienā.

Par spīti visām prognozēm, aizsaulē ir devies pasaules viens no labākajiem aktierim – Roberts Forsters. Tomēr pats nesaprotamākais ir tajā, ka aktieris mira no smadzeņu vēža, tieši tajā dienā, kad notika viņa paša pēdējās filmas pirmizrāde ar daudziem pazīstamo nosaukumu “El Camino – A Breaking Bad Move.” Šoreiz gan jāatklāj tas, ka filma bija pavisam gaidīt visā pasaulē un visas pirmizrādes biļetes tika izpirktas vien pāris minūtēs.

Pats aktieris Holivudā savu lielo slavu ieguva tālajā 1967. gadā, kad kopā ar slaveno Marlonu Brano, kā arī Elizabeti Teilori kopā piedalījās slavenajā filmā ar nosaukumu “Reflections in a Golden Eye.” Bet vai Tu spēj pateikt, kā viņš izsktās, vēl nemaz neredzot viņa bildi?

Tā bija filma, pēc kuras ļoti strauji sāka kāpt viņa slava. Drīz vien viņam tika piedāvātas daudz jaunas lomas citās filmās, kur viņš varēja būt arī galvenais aktieris. Pats dzīvē atzina, ka viņam ir paveicies, jo kopējais piedāvājums tik tiešām ir bijis milzīgs.

Patreiz gan rodas jautājums, vai viņš pats vispār zināja, ka viņam ir smadzeņu vēzis? Daudzi par to joprojām turpina klusēt, tomēr arī ģimene tā arī nav atbildējusi uz šo jautājumu. Drīz vien medijos parādījās informācija, ka viņš to bija uzzinājis pavisam neilgi, kā tas bija noticis ar Krievijas Slaveno aktrisi Anastasiju.

 • Šomēnes liela

  0 652

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 713

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1491

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 990

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV