"AirBaltic" meklē pavisam vienkāršu darbinieku - Vidējā alga 3200 Eiro mēnesī! Lūk, kas jādara - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“AirBaltic” meklē pavisam vienkāršu darbinieku – Vidējā alga 3200 Eiro mēnesī! Lūk, kas jādara

0 comments

Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams, ka visi uz to tiecas, bet ne vienmēr viss ir tik vienkārši kā varētu šķist. Šajā gadījumā viss ir vienkārši, jo AirBaltic nācis klajā ar ļoti vajadzīgu vakanci, pie tam vidējā alga ir ļoti laba šajā sfērā. Noteikti prasīsiet, vai šeit var tikt visi, vai tomēr nē? Šeit gan tas būs ļoti diskutējams jautājums, tomēr varētu teikt, gan jā, gan nē. Laiks to visu paskatīties mazliet sīkāk, lai saprastu esošo situāciju.

Protams, ka zināmas kompānijas attiecīgi var piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu un arī šajā ziņā, šis atalgojums noteikti būtu izdevīgs ļoti daudziem. Jāsāk ar to, ka Latvijas nacionālā lidsabiedrība “AirBaltic” ir izsludinājusi būtisku vakanci ar pieteikšanos uz ļoti īpašu vakanci. Protams, ka šajā ziņā ne visiem būs vajadzīgās zināšanas, tomēr nevarētu teikt, ka arī tik ļoti daudz būtu vajadzīgs, bet jāmācās gan ir speciāli šai profesijai. Tad nu laiks aplūkot, kas tad tieši tā par vakanci, uz kuriem cilvēki tik ļoti kāro.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic izsludinājusi pieteikšanos uz aktuālo pieredzējušā lidojumu dispečera vakanci. Ir vērts pieminēt, ka šim amatam ir nepieciešama gaisa kuģa dispečera vai pilota licence. Zināms, ka par gaisa kuģu dispečera izmācīšanos nemaz nav tik ilgi, tomēr ir ļoti svarīgas nianses un nevarētu teikt, ka viss būs tik ļoti vienkārši! Taču ir ļoti daudz pozitīvas nianses, kuras noteikti vajadzētu ņemt vērā pilnīgi ikvienam, kas interesējas par šo amatu.

Lidojumu dispečera galvenajos pienākumos ietilpst lidojumu plānu sastādīšana, drošam lidojumam nepieciešamā degvielas daudzuma aprēķināšana, meteoroloģiskās informācijas analīze un izvērtēšana, kapteiņa nodrošināšana ar būtiskām izmaiņām laikapstākļos vai lidojuma plānos, kā arī dažādu lietošanas ierobežojumu pārbaude gaisa telpās un tamlīdzīgi. Pilns prasību saraksts šim amatam ir atrodams pašā AirBaltic mājas lapā.

Vilmantas Vaclovas Mažonas, irBaltic lidojumu operāciju vecākais viceprezidents, sacīja: “Lidojuma kontrolieri ir kā lidojuma sirdsdarbība, tiem ir ārkārtīgi svarīga loma, lai lidojums būtu drošs un efektīvs. Varētu teikt, ka tās ir pilota ausis un zeme. Kamēr pilots ir atbildīgs par lidmašīnu, lidojuma kontrolieris kontrolē visu lidojumu un tā apstākļus. Tā kā airBaltic paplašina savu darbību, pievienojot lidmašīnas un galamērķus, steidzami ir nepieciešams vairāk speciālistu, kas strādātu operatīvajā vadībā. centrs.” Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2023. gada 20. februārim.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4107

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV