Agresīvs vīrietis veikalā iepērkas bez maksas - Kliedz uz pārdevēju un grib iedot pa muti apsargam - Video - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Agresīvs vīrietis veikalā iepērkas bez maksas – Kliedz uz pārdevēju un grib iedot pa muti apsargam – Video

0 comments

Agresība persona veikalā izrādīja ļoti negatīvu attieksmi pret maskas valkāšanu kasē. Šis video ātri kļuva populāri sociālajā tīklā “TikTok”. Videoierakstā bija redzams, kā kasiere viņam teica, ka viņa nekalpos bez maskas. Šķietami iereibušais vīrietis atbildēja ar virkni agresību vārdu un negribīgi uzlika masku.

Uzreiz pēc brīža aizmugurē varēja dzirdēt balsi no apsarga : “Uzvelc masku, un ej ārā!” Uzlicis sejas masku viņš apsargam bļauj virsū, vai tas esot normāli. Pēc tam viņš turpināja agresīvi uzsvesties pret apsargu un izskatījās, ka vēlas viņam kārtīgi iedot pa muti, jo turpināja viņa virzienā raidīt daudzus negatīvus vārdus.

Redzot, ka viņš uzlicis atkārtoti vilktu sejas maskus, kasiere reāģē un aicina nopirkt viņam jaunu. Aicināt nēsāt sejas masku konkrēti aicina arī video autore, kura video laikā izsakās ar saviem tekstiem un frāzēm.

“Nu vajag taču nēsāt masku, pats saproti. Nu, un viss, nēsā, kāda Tev ir atšķirība,” krieviski saka sieviete. Pēc brīža, ka vīrieša pirkuma viena alus pudele ir tikusi noskenēta, viņš momentā noņēma masku un sāka ātri rakāties pa savām kabatām.

Kad sieviete norādīja, ka konkrētais vīrietis ir bez maskas, kasiere atbildēja, ka vēlas lai viņš mierīgi aiziet. “Mēs visi to vēlamies.” Taču vīrietim rakājoties pa kabatām, diemžēl neizdavās atrast naudu vai savu maku, līdz ar to savu dārgo alus pudeli viņš nemaz nespēja nopirkt un nācās to vienkārši nolikt atpakaļ uz letes un doties projām pilnīgi neapmierinātam

Rimi komentārs: “Likums nosaka, ka tirdzniecības vietām ir tiesības neapkalpot cilvēkus bez deguna un mutes. Kā tirdzniecības vietām mums jāievēro un jāievēro nacionālie likumi un noteikumi, lai samazinātu Covid-19 pārnešanas risku.” Stāsta Sabiedrisko attiecību eksperte Elīna Šakirova.

Šakirova norādīja, ka novērojumi liecina, ka absolūtais vairākums klientu Latvijas galvaspilsētā Rimi Latvia valkā deguna maskas un mutes aizsargus un ir dzirdējuši par jaunajiem valdības noteiktajiem noteikumiem. “Diemžēl dažos gadījumos cilvēki atsakās valkāt maskas. Mēs lūdzam visus klientus izprast situāciju, ievērot valsts likumus, pieklājīgi izturēties pret mūsu veikala kolēģiem un cienīt viņu darbu šajā situācijā.

Lūk arī video :

 • Sinoptiķi izplata

  0 426

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3905

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3405

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5036

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4397

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV