Agrā pirmdienas rītā SPKC paziņojis cik Latvijā jau ir saslimušo ar Koronavīrusu, skaits krasi palielinās! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Agrā pirmdienas rītā SPKC paziņojis cik Latvijā jau ir saslimušo ar Koronavīrusu, skaits krasi palielinās!

0 comments

Agrā pirmdienas rītā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja, ka iepriekšējā diennaktī tikuši kontatēti vēl 29 jauni saslimšanas gadījumi ar Koronavīrusu Covid – 19. Kopējais oficiālais gadījumu skaits pirmdienas rītā ir sasniedzis 376, kas norāda, ka skaits pakāpeniski palielinās.

Iepriekšējā diennaktī tikuši veikti veseli 502 izmeklējumi cilvēkiem, kuriem bija aizdomas par saslimšanu ar Koronavīrusu Covid – 19. Koronavīruss ticis apstiprināts veseliem 29 cilvēkiem. Tāpat ticis ziņots, ka kopumā izmeklējumi tikuši veikti jau 14 313 cilvēkiem. Un Koronavīruss ticis konstatēts kopumā 376 personām, kas oficiāli ir ticis datēts.

Pašlaik zināms, ka veseli 8 cilvēki ir tikuši stacionēti. 25 cilvēkiem slimība norisinās ar vidēju riska gaitu, savukārt trim cilvēkiem situācija esot smagākajā stadijā, tomēr tiekot ziņots, ka viņu stāvoklis pagaidām esot stabils, jo ir visa nepieciešamā tehnika, lai uzturētu elpošanu un visu pārējo.

Esiet uzmanīgi un noteikti bez iemesla nestaigājiet apkārt, jo tas tik tiešām nav nepieciešams. Laiks pasargāt sevi un citus, lai šis viss ātrāk beigotos, esiet piesradzīgi! Lūk arī  Slimību profilakses un kontroles centra oficiālais ieraksts :

 • Čeku Dedzināšanas

  0 759

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1912

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3321

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2800

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1841

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV