500 Eiro pabalsts ģimenēm nebūs viss! Lūk cik lielus pabalstus vēl sola Kariņš - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

500 Eiro pabalsts ģimenēm nebūs viss! Lūk cik lielus pabalstus vēl sola Kariņš

1 comments

Lai arī esošā situācija nav no tām labākajām, tieši ģimenes ar bērniem ir viena no pandēmijas vismagāk skartajām sabiedrības daļām, tomēr arī nedz vienīgā. Tieši šī iemesla dēļ ģimenes tika izvēlētas kā pirmās, lai saņēmtu vienreizējo beznosacījuma pabalstu, tomēr valdība pie šī soļa neapstāšoties. Tāpat vēl tikšot sniegta palīdzība arī citām sabiedrības daļām. Tā intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstija Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Tajā pat laikā viņš krasi centās atgādināt, ka valdības un Krīzes vadības padomes lēmumu pavisam nesen tika izveidota pandēmijas ierobežošanas stratēģiskās adības grupa, kuras galvenais uzdevums būs palīdzēt valdībai identificēt visas pārējās sabiedrības daļas, kurām šajā grūtajā laikā tieši visvairāk pietrūkst valsts esošais atbalsts un palīdzība.

Pats Kariņš šajā gadījumā izteicās ļoti skaidri : “Mūsu galvenais uzdevums ir palīdzēt valdībai identificēt, kuras vēl ir tās konkrētās cilvēku grupas, kurām ms šobrīd nesniedzam palīdzību, bet kurām tieši būtu jāsniedz šī palīdzība. Un arī to, kā mēs varētu šajā visā sakara samazināt kopējo nevienlīdzību valstī kā tādu.”

“Uzdevums tik tiešām skan vienkārši, tomēr mums ir virkne cilvēku, kas jau tagad pie šī risinājuma strādā. Kad risinājums būs, es to tālāk virzīšu apstiprināšanai.” Tāpat viņam tika lūgts tieši precizēt, vai tas nozimē to, ka līdzīgu pabalstu kā ģimenēm ar bērniem varētu saņemt arī vēl citas sabiedrības daļas. Minsitrs uz to norādīja, ka vērtēs visus kritērijus kādi varētu būt šie konkrētie un tālākie atbalsta veidi.

“Mans tiešais mērķis tik tiešām ir precīzi identificēt tās iedzīvotāju grupas, kurām šobrīd visi pabalsti vienkārš iet garām, bet kuri no Covid-19 ciešs,” sacīja Ministrs. Arī jau iepriekš tika minēts, ka Vadlbība bija atbalstījusi likumu, kas paredzt ģimenēm par katru bērnu izmaksāt 500 Eiro vienreizēju pabalstu.

Lasi vēl : Iziet no mājām drīkstēs līdz 3km attālumam – “Jau ir izstrādāti kritēriji lokdauna ieviešanai Latvijā”

Tieši tas pats šajā ziņā ir attiecināms uz visiem pensionariem. Tomēr jāņem vērā, ka viņiem šis pabalsts jau ir krietni mazāks – vien 200 Eiro, tomēr arī tas jau ir ticis pieņemts un līdz ar to Kariņa teiktais tik tiešām apstiprinās. Tagad vēl varam tikai cerēt to, ka sekos arī tālāki atbalsti vēl citam sabiedrības daļām.

Avots

 • "AirBaltic" meklē

  0 5176

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2109

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 156

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2898

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5928

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV