5 Mīlestības posmi! Lielākā daļa diemžēl iesprūst jau 3. Posmā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

5 Mīlestības posmi! Lielākā daļa diemžēl iesprūst jau 3. Posmā

0 comments

Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu mūžu. Kad mēs tiešām atrodam trūkstoso pusi, savu ideālo partneri un cilvēku, mēs plānojam turēties pie viņiem mūžīgi. Bet, tad kāpēc tik daudz pāri, pat ja viņa ir precējušies, nolemj beigās izbeigt savas attiecības? Viņi kļūdaini sāk uzskatīt, ka viņu partneris nav nemaz īstais cilvēks. Viņi šķiras, kas raizes panāk savu un problēmas sāk stāties pretī romantikai, kas ir tikai viens no mazajiem solīšiem pretī romantikai. Galvenā lieta ir tāda, ka visi pāri piedzīvo neatkarīgus 5 mīlestības posmus. Un viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc daudzi pāri izšķiras ir tas, ka viņi nespēj tā īsti tikt pāri trešajam posmam.

Lai Jūsu atticības tik tiešām būtu jēgpilnas un ilgstošas, tas šajās attiecībās vienozīmīgi jāsasniedz visi 5 konkrētie posmi. Šo posmu izzināšana var paglābt jūs no sirdssāpēm, šķiršanās un dod cerību no tā, kādām grūtībām Jūs un Jūsu partneris saskarsies, Jūs vienmēr to varēsiet pārvarēt.

Lūk arī 5 mīlestības posmi :
Pirmais posms. Jautrība un kaisle. Tu satiec savu sapņu sievieti vai vīrieti un iemīlies viņā līdz pat pirkstu galiņiem Visu šo laiku Jūs tiešām domājiet par viņiem un mīlat pavadīt kopā laiku. Drīz vien Jūs uzzināt daudz jauna par otra pieredzi, interesēm un attieksmi pret dzivi kopumā. Šis posms ir kā medusmēnsis, kad iepazīstat viens otru daudz tuvāk. Jāņem vērā, ka tas viss saistās ar kārtīgu flirtu un aizraušanos. Ja šajā brīdī jūtat tauriņus vēderā, tad jūso hormoni un sirst burtiski paliek traki. Šis posms ir tiešām kā jautra spēle un tas ir visu iecienītakais posms.

Otrais posms.  Kļūšana nopietniem – Piezemēšanās.
Tagad Jūs esat tiešām tālu pievilcības un rozā briļļu posmam. Mīlestība starp Jums paliek arvien dziļaka. Jūs jau kļūstiet par pāri, kas sāk arvien vairāk uzticēties viens otram. Jūs aizvien saglabājat romantiku savās attiecībās, bet ir lietas, kas ir pamatīgi mainījušās. Varbūt Jūs jau esat kopā ievākušies vai pat apprecējušies. Jūsu mīlestība joprojām ir nevainojama un tā kļūst daudz nozīmīgaka starp Jums abiem. Jūs jūtaties tiešām aizsargāts, aprūpēts un nodrošināts no otra puses. Lai arī pieaugušo dzīve dod jaunus pienākumus, tas Jums neliedz baudīt mīlestību. Liekas, ka šis laimes ceļojums būs mūžīgs.

Trešais posms. Vilšanās laiks.
Diemžēl šis ir tas posms, kad daudzi āri sāk izšķirties. Vairs vispār nav tā, kā bija iepriekš. Esat aizrāvies ar visiem saviem pienākumiem, Jūs rūpēieties par saviem bērniem, darbiem, maksājiet rēķinus un domājiet pardaudzām lietām, kas Jūs uztrauc. Viss ir pārvērties par milzīgu rutīnu. Tad pienāk brīdis, kad domājiet, kur palikuši glāsti, skūpsti, romantika un nakts mīlestības jūtas. Jums liekas, ka otrs partneris to visu uztver kā pašsaprotamu. Iepriekš nesvarīgās lietas, kuras agrāk pat nepamanījāt, tagad sāk kaitināt. Patstāvīgas ķildas un problēmas ir pārņēmušas Jūsu galvu un sāk bojāt attiecību būtību. Sāk rasties dažādas sajūtas, kas liek šaubīties par to, vai esat izdarījis pareizo izvēlo. Jūs sākat apvianoties viens uz otra un vēlaties, lai tas viss tiktu izbeigts. Diemžēl to arī lielākā daļa pāru izdara.

Ceturtais posms. Dziļāka izpratne.
Ja Jūs esat izturējis trešo osmu, uzskatiet, ka Jūsu attiecības ir tiešām drošā vietā. Tieši šajā posmā visi plīvuri un noslēpumi tiek noņemti pilnībā. Viens otru sākat redzēt tādus, kādi tiešām patiesībā esat. Gūstat dziļāku izpratni par partneri, problēmām un nedrošības sajūtām. Jūs sākat atzīt, ka tāpat kā visiem ir vajadzībs, vēlmes un arī nedrošības sajūta. Jums labāk izdodas pateikt savam parnerim savas vēlmes un vajadzīgas un kopīgi risināt šīs problēmas, kā arī strādājat pie tām. Tieši šajā posmā Jūs saprotat īstās mīlestības pilno jēgu un ilgstošu attiecību recepti. Tā ir savstarpēja izpratne, piņemšana un līdzjūtība, jūs audzējat viens otru.

Piektais posms. Virzība uz priekšu kopā! Tagad, kad abi esat pieņēmuši otra trūkumus un nepilnības, kā arī savas vērtīgās un stiprās puses, Jūs kopīgi nolemjat strādāt pie attiecībām. Saskarties ar visām grūtībām un palikt kopā līdz pat beigām. Tagad Jūs saprotat, ka mīlestība tiešām nav perfekta un tā ne vienmēr nav burāšana uz laimes izjūtam. Tomēr tagad Jūs kopīgi virzāties kopīgā ceļā un esat gatavi darīt visu iespējamo, lai šī mīlestība un Jūsu atticības vienmēr paliktu dzīvas.

 • Ministriem pie

  0 829

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4175

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1728

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3038

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3233

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV