20 Eiro mēnesī vakcinētajiem, bet ne visiem! Uzzini, kuri saņems valsts solīto ikmēneša pabalstu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

20 Eiro mēnesī vakcinētajiem, bet ne visiem! Uzzini, kuri saņems valsts solīto ikmēneša pabalstu!

0 comments

Internetā jau vairākas dienas klīst runas par to, ka konkētai daļai vakcinēto cilvēku tiks izmaksāti 20 eiro mēnesī, tomēr šoreiz iet runa par to, kas tad īsti saņems naudu un kura būs tā daļa, kura šo naudu nesaņems, kā arī visu kopējo atšķirību starp saņēmējiem un nesaņēmējiem. Jāņem vērā, ka tās ir labas ziņas tiem, kuri ir potējušies, tomēr pavisam sliktas tiem, kuri vēl to nav izdarījuši.

Tāpat jau iepriekš tika ziņots, ka šāda tipa situācija tik tiešām varētu tikt realizēta, tomēr sīkāka informācija par to vēl iepriekš nebija paziņota, līdz pat šim brīdim. Tā nu lielie jaunumi ir klāt un jaunākās ziņas vēsta, ka esošajam pasākumam ir pozitīva gaisotne attiecībā pret tiem, kuri ir potējušies, vai kuri vēl plāno to paspēt izdarīt. Tad nu laiks ķerties klāt svarīgākajam.

Esošā informācjia vēsta, ka jau no šī gada novembra līdz pat nākamā gada martam valsts varētu maksāt pensionāriem 20 eiro mēnesī elektrības rēķinu segšanai. Šo pabalstu saņemtu tikai un vienīgi tie pensionāri, kuri būtu potējušies pret esošo vīrusu. Pie tam ja pensionārs būs potējies, piemēram, janvārī, tad šo pabalstu viņš saņemtu februārī un martā. Toties tie pensionāri, kuri jau potējušies iepriekš saņemtu pabalstu par visiem pieciem mēnešiem.

Pagājušajā nedēļā šādu priekšlikumu izteica finanšu ministrs Jānis Reirs (“JV”) un labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP), cerot gūt labumu pensionāriem un iedrošināt viņus vakcinēties. Šo pabalstu izmaksa vakcinētajiem pensionāriem ievērojami palielinās saņēmēju skaitu un izmaksāto pabalstu summu. No šā gada 1. septembra tā sauktie aizsargātie elektroenerģijas lietotāji-trūcīgie un maznodrošinātie cilvēki, tostarp liela daļa pensijas vecuma grupu, ģimenes, kas rūpējas par bērniem invalīdiem, pirmā veida invalīdi vai viņu aizbildņi-saņems piecus eiro. Ģimenei-10 eiro mēnesī. Abu ministru priekšlikuma īstenošanas rezultātā pabalsti, ko valsts maksā dažiem aizsargātiem un vakcinētiem elektroenerģijas lietotājiem, no 1.septembra palielināsies četras reizes.

Joprojām nav izlemts, kādi ir šie pabalsti un kam tie tiks izmaksāti. Ņemot vērā, ka ierēdņi arvien vairāk uztraucas par to, vai sabiedrība var samaksāt divreiz lielāku elektrības rēķinu, kāds šobrīd ir samaksāts, tikai ministrijas un komisijas sniedza ieteikumus.

Tā kā dabasgāzes cena ir strauji pieaugusi un apkure kļuvusi dārgāka, tas, vai viņi var samaksāt par apkuri, vēl nav apspriests. Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (NA) runāja par šī atbalsta pievienošanu 20 eiro apmērā paplašinātām ģimenēm un 15 eiro citām aizsargātām lietotāju grupām, lai tikai samaksātu par elektrību.

Savukārt finanšu ministrs un labklājības ministrs ierosināja maksāt 20 eiro mēnesī, tikai lai samaksātu par izmeklējamo pensionāru elektrības rēķiniem. Abas puses solīja iesniegt šo priekšlikumu valdībai apspriešanai šomēnes.

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2091

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5853

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2957

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV